"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian już w nowym mieszkaniu! "Większy metraż dał nam oddech" - zobacz zdjęcia!

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko uwinęli się ze zmianą lokum. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - nowe mieszkanie jest nie tylko większe, ale też sprzyja lepszemu samopoczuciu lubianej pary i ich pociech.

Multimedia

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nowe mieszkanie

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i szybko stali się jedną z bardziej lubianych par tego show.

Anita i Adrian musieli zmienić mieszkanie! Wszystko przez uciążliwych sąsiadów: "Obrzydliwa sprawa"Zobacz więcej

Widzowie, którym ta sympatyczna i bezpretensjonalna para zapadła w pamięć, wciąż śledzą ich dalsze losy w mediach społecznościowych.

Ile par i którzy z uczestników randkowego show przetrwali program i są małżeństwem do dziś? Zobacz zdjęcia! Zobacz więcej

Anita i Adrian nie mieścili się już w swoim starym mieszkaniu - ciągłe potykanie się o rzeczy i zniszczenie ogródka przez gołębie, które zagnieździły się w niezamieszkałym lokum obok nich sprawiło, że przeprowadzili się do nowego apartamentu. Właśnie opublikowali jego zdjęcia. Piękna kanapa w kolorze ciemnej zieleni przykuwa wzrok. Anita napisała, że to nowe miejsce od razu naładowało rodzinę nową energią:

Nie sądziłam, że przestrzeń w której żyjemy znaczy tak dużo. Było sporo wątpliwości- decyzja w ostatniej chwili i wszystko zdarzyło się tak szybko.. Mieliśmy od jakiegoś czasu pogłębiające się poczucie że potrzebujemy zmiany. I dziś oboje mówimy, że nie żałujemy niczego, mimo że sporo pracy przed nami, żeby poczuć się w tej przestrzeni jeszcze lepiej. Większy metraż dał nam oddech, dzieci lepiej się czują, a mała Bianka przesypia całe noce. Przeprowadzka z dwójką dzieci dała nam poczucie, że naprawdę możemy góry razem przenosić, chociaż bez przyjaciół i rodziny by się nie udało. Niech te kąty wypełnia zawsze śmiech dzieci i mnóstwo miłości 🙂 bo przecież to nie ściany tylko ludzie tworzą dom 🏠👨‍👩‍👧‍👦🐕❤️

Jak Wam się podoba urządzenie salonu?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Mam koleżankę, której mąż jest bardzo podobny wizualnie. To wspaniały człowiek, o wielkim sercu,kochający tata i widać ze tu też tak jest dobrze dobrana para . Wszystkiego najlepszego

    20.10.2021 08:53
  • Gniezno (gość)

    Uwielbiam ich wspaniali byli od początku poznania ich

    16.10.2021 13:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×