"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian musieli zmienić mieszkanie! Wszystko przez uciążliwych sąsiadów: "Obrzydliwa sprawa"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak się przeprowadzili. Wszystko przez uciążliwych sąsiadów, którzy uprzykrzyli im życie. Anita podzieliła się z fanami paskudnymi szczegółami - na Instagramie wyjaśniła, dlaczego musieli zmienić miejsce zamieszkania. Poznajcie szczegóły.

Multimedia

Anita i Adrian zmienili mieszkanie przez sąsiadów

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeprowadzili się do nowego mieszkania. Para uwielbiała swój ogródek, ale od pewnego czasu nie mogła z niego korzystać. Wszystko przez uciążliwych sąsiadów.

Anita i Adrian ochrzcili swoją córkę. Ojcem chrzestnym jest inny uczestnik programu!Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - nowe mieszkanie Anity i Adriana

Anita Szydłowska w relacji na InstaStories podała powody nagłej przeprowadzki. Mały metraż to nie wszystko. Okazuje się, że największym problemem okazały się... gołębie, dla których ogródek stał się kuwetą!

Po prostu przestaliśmy się mieścić. Upychanie rzeczy po kątach, brak przejścia w sypialni przez łóżeczko małej - wyjaśniła i dodała: Kolejnego powodu proszę, żeby nie oglądały osoby o słabych nerwach, wrażliwe - przestrzegła. Jest to obrzydliwa sprawa, a my powzięliśmy środki, aby odzyskać odszkodowanie od administracji budynku, która przez pół roku nie reagowała na nasze prośby. Nie chcę nawet mówić, ile chorób, szczególnie groźnych dla dzieci, znajduje się w tym. Od paru miesięcy w niezamieszkanym mieszkaniu zalęgły się gołębie. 14, jeżeli dobrze liczyliśmy, ale powiększało się co jakiś czas. Część ogródka stała się po prostu kuwetą. Codzienne mycie i dezynfekcja. Administracja nie pomogła... Mieliśmy dość. Nie zliczę ilości zniszczonych rzeczy - przyznała.

Zobaczcie zdjęcia Anity i Adriana w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Mira (gość)

    Ja na szczęście problemów z gołębiami nie miałam a też się przeprowadzałam, ale po prostu do większego mieszkania. Zorganizowałam parapetówkę dla przyjaciół, którzy mi irobota kupili. :) Fajnie mieszkać na swoim. A tak swoją drogą sąsiadów mam bardzo fajnych

    13.10.2021 13:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×