"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian spodziewają się drugiego dziecka! Radosną nowinę ogłosili w rocznicę ślubu!

Rodzina Anity i Adriana z 3. edycji kontrowersyjnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia" wkrótce znowu się powiększy! Para w drugą rocznicę telewizyjnego ślubu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka!

Multimedia

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się drugiego dziecka

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak udowodnili, że w telewizyjnym reality show można znaleźć prawdziwą miłość. Oboje byli bohaterami 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", a ich uczucie trwa nadal. Para nie tylko tworzą szczęśliwy związek, ale także doczekali się potomka. Ich rodzina już wkrótce znowu się powiększy!

Anita i Adrian pokazali synka, który niesamowicie rośnie! Fani pary są zachwyceni!Zobacz więcej

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w drugą rocznicę ślubu ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w ciąży. Jeszcze w tym roku razem z Adrianem powitają na świecie drugie dziecko.

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! ♥️♥️♥️ Jak bedzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! - napisała Anita na Instagramie.

Na profilu bohaterki miłosnego eksperymentu od razu zaroiło się od życzeń i gratulacji. Fani pary już dopytują, czy mały Jerzyk doczeka się brata, czy siostrzyczki. Tego Anita na razie jednak nie zdradziła.

Moje gratulacje! Twórzcie dalej tak cudowną rodzinę! Wspaniale się na Was patrzy

Super wiadomość!! 😍 gratulacje

Dużo szczęścia, dużo zdrowia, dużo miłości 😍

My również dołączamy się do gratulacji i życzeń internautów!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Ja. kibicuje. Lukaszowi. bo. jest. ze. Śląska. ja. też. jestem. ze. Śląska. Bardzo. bym. chciała. aby. ta. para. wytrwała. w małżeństwie. Piękna. para Oliwia. to. piękna. dziewczyna

    15.05.2020 22:04
  • Ter. (gość)

    Tej parze kibicowałam od początku.Są bardzo sympatyczni i byłam pod wrażeniem ich wielkiej kultury osobistej.Życzę im dalszej miłości i gratuluję tak pięknego związku.

    18.03.2020 11:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×