"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian w wyjątkowej sesji zdjęciowej ze swoimi dziećmi! Fani zachwyceni!

Niedawno Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" niedawno zostali po raz drugi rodzicami. To wyjątkowe wydarzenie para postanowiła uczcić w specjalny sposób za sprawą wyjątkowej sesji zdjęciowej!

Multimedia

ANITA I ADRIAN ZE "ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" - SESJA ZDJĘCIOWE Z DZIEĆMI

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są jedną z najlepiej dobranych par w całej historii tvnowskiego show. Niedawno po raz drugi zostali rodzicami i na świecie przywitali swoją małą córeczkę.

Teraz Anita i Adrian postanowili w wyjątkowy sposób uczcić swoje rodzinne szczęście. Wszystko za sprawą sesji zdjęciowej, o której Anita napisała tak:

Zdjęcia z pierwszej sesji zdjęciowej vs. Absolutnie pierwsze zdjęcie na którym uchwyciłam naszą czwórkę, po przyjeździe do domu👨‍👩‍👧‍👦 Czasem staramy się brać do łóżka Jerzyka i Malutką żeby chwilę ich potulić, ale z Jerzykiem jest maksymalnie 5 minut i zaczyna wariować, sam schodzi z łóżka, biegnie załatwiać swoje bardzo ważne bobo sprawy takie jak sprawdzanie, czy w jego szafkach aby na pewno są wszystkie jego skarpety🧦🧺 Patrzę na te zdjęcia i rozpiera mnie duma z tego jakie mamy cudowne dzieci. Dochodzi do mnie że jestem mamą dwójki szkrabów🙈👶🏼👶🏼 ta pamiątkowa sesja będzie zajmować szczególne miejsce w moim sercu, ale to pierwsze rozmazane zdjęcie z domu również ❤️❤️❤️ dziękuję bardzo @fotoleo.studio - jak zwykle cudowne, bajkowe zdjęcia!

Anita i Adrian zostali po raz drugi rodzicami. Jak ma na imię ich córka?Zobacz więcej

Fani pary są zachwyceni efektami sesji zdjęciowej! Pod fotografiami możemy przeczytać takie komentarze jak m.in. (pisownia oryginalna):

Śliczna rodzinka i pomyśleć, że wszystko zaczęło się od Ślub od pierwszego wejrzenia

Tak piękne zdjęcia rodzinne , że brak słów !❤️☺️😘❤️❤️❤️

śliczny chłopczyk :) fajna rodzinka ...

Rodzinka w komplecie,cieszę się że Wam się udało 👍❤️

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×