"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian zdradzili płeć swojego drugiego dziecka! Jerzyk będzie miał brata czy siostrę?

Anita i Adrian niedawno zostali rodzicami Jerzyka, a już spodziewają się drugiego dziecka! Uczestnicy 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili, jaką płeć ma ich następna pociecha.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Anita i Adrian zdradzili płeć dziecka

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i okazało się, że to było im pisane. Nie tylko nie zdecydowali się na rozwód, ale też powiększyli swoją rodzinę, witając na świecie małego Jerzyka. Co więcej, chłopiec wkrótce będzie już starszym bratem!

Anita i Adrian spodziewają się drugiego dziecka! Radosną nowinę ogłosili w rocznicę ślubu!Zobacz więcej

Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pierwszy raz zostali rodzicami w czerwcu 2019 roku. W drugą rocznicę ślubu ogłosili, że spodziewają się drugiej pociechy. Teraz wiadomo już także, czy Jerzyk będzie miał brata czy siostrę. Anita przyznała, że od początku drugiej ciąży czuła, że będzie dziewczynka i to się sprawdziło!

(...) Nie pytajcie mnie o imię - tradycyjnie nie będziemy pewnie wiedzieć do prawie samego końca, a typy wciąż się zmieniają. Adrianowi jeszcze ciężko sobie wyobrazić córeczkę, ale ja widząc pierwsze akcenty w pokoiku czuję się jak w sklepie ze słodyczami.

Wygląda na to, że Anicie i Adrianowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszystko układa się wzorcowo. Oby tak dalej!

Łukasz pokazał swój #QuarantinePillowChallenge! Zdradził, że jest z Oliwią?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×