"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska komentuje rozstanie Łukasza Kuchty z Oliwią Ciesiółką! Też myślała o rozwodzie!

Rozstanie Łukasza Kuchty z Oliwią Ciesiółką to gorący temat. Głos w sprawie zabrała Anita Szydłowska z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Szczęśliwa żona Adriana Szymaniaka przyznała, że sama wielokrotnie myślała o rozwodzie. Sprawdźcie, co napisała Anita!

Multimedia

Anita Szydłowska komentuje rozstanie Łukasza Kuchty z Oliwią Ciesiółką!

Niektórzy wciąż nie dowierzają, że Łukasza Kuchta i Oliwia Ciesiółka z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowili się rozstać. O rozwodzie poinformowała jako pierwsza Oliwia, która podkreśliła, że choć miłość nie przetrwała próby czasu, to zależy jej na utrzymaniu dobrych relacji z Łukaszem ze względu na dobro ich syna.

Mama Łukasza komentuje jego rozwód z Oliwią. "Odjęło mi mowę"Zobacz więcej

Rozwód pary z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała Anita Szydłowska, czyli uczestniczka poprzedniej serii miłosnego eksperymentu TVN. Żona Adriana Szymaniaka i mama mamą dwójki dzieci – Jerzego oraz Bianki wyznała, że sama niejednokrotnie myślała o rozwodzie!

Przykro mi, że nie dane nam było się nigdy spotkać. Może moglibyśmy podzielić się naszym doświadczeniem - uwierzcie, że nie raz byliśmy o krok od zamieszczenia podobnego wpisu. Jesteśmy postawieni w życiowej sytuacji, w której nie jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Przetrwanie po programie to ogromna praca i wyzwanie! Życzymy Wam dużo szczęścia, bo każdy na nie zasługuje. A teraz wiele siły i powodzenia dla obojga! Wasze drogi idą w różne strony, ale zawsze będą w jakiś sposób połączone - napisała Anita.

Zgadzacie się z nią?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Za duzo mieszala jego mama a on maminsynek slucha mamy nawet w usc ogladal sie do tylu szukajac wzrokiem akceptacji.mamusi.

  06.01.2021 12:18
 • Ktos (gość)

  Jak dziś łatwo młodym idzie droga do rozwodu...Nie potrafią rozmawiać walczyć ...To po co te dzieci ...By się pokazać

  01.01.2021 17:44
 • Gocha (gość)

  Jeżeli trzecia osoba wtrąca sugestie, będzie zły efekt. Szkoda🤔

  01.01.2021 16:16
 • Egony321 (gość)

  Podobno celebrytka teściowa się do wszystkiego wtrącała

  01.01.2021 08:19
 • Anna (gość)

  Jaki probram takie małżeństwo

  31.12.2020 06:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×