"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska miała wypadek! "Na szczęście dzieci nie było ze mną"

Anita Szydłowska to najbardziej znana bohaterka 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poznała w nim Adriana Szymaniaka, z którym doczekała się już dwójki dzieci. Niestety, ostatnio podzieliła się z fanami przykrym doświadczeniem - brała udział w wypadku na drodze.

Multimedia

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała wypadek!

Anita i Adrian to jedna z tych par, która dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia" odmieniła swoje życie. Poznali się, wzięli ślub, zakochali się i nie tylko pozostali małżeństwem, ale też założyli szczęśliwą rodzinę - mają dwójkę dzieci. Niestety, jak to bywa w życiu, spotykają ich nie tylko dobre chwile.

Anita pochwaliła się kolejnym "dzieckiem"! Adrian pęka z dumy!Zobacz więcej

Na profilu Anity w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widać Anitę, a za nią samochód ze zbitą szybą. Okazuje się, że kobieta miała wypadek samochodowy. Na szczęście skończyło się na strachu, a Anicie nic się nie stało.

Prosto pisze się o bezpieczeństwie kiedy to nas nie dotyczy.. dziś jadąc zgodnie z przepisami niestety doswiadczylam tego jak mało brakuje do wypadku.. autobus za mną na prostej drodze nie zdążył zahamować i wjechał w nasz samochód.. na szczęście dzieci nie było ze mną.. Adrian został z nimi w domu, a ja odbierałam od krawcowej nowości do sklepu.. oprócz tego, że byłam w szoku, nic poważnego mi się nie stało, natomiast uwierzcie mi- pierwsza kolizja w życiu napędziła mi wiele strachu.

Anita przyznała też, że po takim przykrym doświadczeniu jeszcze bardziej doceniła fakt, iż mogła wrócić do swojej rodziny. "Kiedy wróciłam do domu i mogłam przytulić swoje maluchy byłam bardzo szczęśliwa! W taka pogodę trzeba uważać.. podwójnie! Nie chodzi tylko o nas... Jak dobrze być w domu !!!" - podkreśliła.

Anita i Adrian wezmą ślub kościelny? Pojawił się problem, który muszą najpierw rozwiązać!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×