"Ślub od pierwszego wejrzenia". Będzie 4. edycja programu TVN! Jak się zgłosić? [ZDJĘCIA]

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością! Tak dużą, że telewizja TVN zdecydowała się na kontynuowanie eksperymentu. Wkrótce startują castingi do 4. edycji! Jak się zgłosić?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, w którym pojawiają się osoby marzące o wielkim uczuciu i związku na całe życie. Dzięki niemu mają dostać szansę na znalezienie miłości. Trwa 3. edycja, ale TVN ogłosił, że startują castingi do kolejnej, której emisja zaplanowana jest na jesień 2019 r.

Anita rozstała się z tanecznym partnerem! Adrian nie mógł go zaakceptować? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W programie, w poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomagają eksperci: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski, znany psycholog Piotr Mosak oraz psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska, która po raz pierwszy wystąpiła w 3. edycji reality show.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - jak zgłosić się do 4. edycji?

Alby wziąć udział w programie należy wysłać e-mail na adres slub@tvn.pl. Tylko w ten sposób można zostać zaproszonym na casting. Później eksperci będą pracować na tym, aby skojarzyć ze sobą dwie osoby, które później poznają się w dniu własnego ślubu. Pary dobierane są na podstawie testów psychologicznych, cech fizjologicznych czy doświadczenia życiowego. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Ogromna metamorfoza jednego z uczestników! Jak teraz wygląda Adrian Szymaniak? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • jaaa (gość)

    Agata i Maciek to najsympatyczniejsza para, z nich coś będzię, reszta szybko się rozpadnie bo niedobrani

    11.11.2018 10:31
  • pdlfglspswodkspododoelfldkdkdkrodleodokdfpldldkeorldfopfldperlsdkg (gość)

    Phopgiodieosdisoisdidoerodosioepfoldfodosdoikssoldfozpsdpdfoeosdldfldfpodfpdlkdoeisldodfotrtyodfkdkfofporbpdodifiododotscoodfodfidfodfodfoasososkfkdfodfoeidfodkdfofkdkflfglgkfkgkfoflfofofgodoapwksospdododipdodfldfldfldorotpfgpfgodoforoeosdordofofoerpdpfskdiokgjpjhhflllfyuogkfjkpfjkpfjkpfhopg

    26.10.2018 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×