ślub od pierwszego wejrzenia bohaterowie

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka faktycznie utrudniała Łukaszowi kontakty z synem? Kobieta postanowiła wyznać prawdę na ten temat

Co jakiś czas w mediach jest głośno o byłych uczestnikach 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Oliwii Ciesiółce i Łukaszu Kuchcie. Para po ogłoszeniu swojego rozstania, miała mieć problem z porozumieniem się w kwestii opieki nad ich dzieckiem. Oliwia postanowiła odnieść się do plotek pojawiających się na ten temat.

12.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Krzysztof i Paulina wrócili do siebie? Wybrali się na wspólne wakacje!

Krzysztof Zrobek i Paulina Brzoza to bohaterowie 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich relacja była pełna wzlotów i upadków, kolejnych rozstań i ponownych prób bycia razem. Teraz Krzysztof i Paulina są rodzicami, jednak jeszcze parę miesięcy temu nic nie wskazywało na to, że chcą do siebie wrócić. Jak obecnie wygląda sytuacja?

02.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz Kuchta pokazał zdjęcie syna. Dogadał się z Oliwią Ciesiółką odnośnie do opieki nad dzieckiem?

Wygląda na to, że konflikt pomiędzy uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" i wciąż jeszcze małżonkami Łukaszem Kuchtą i Oliwią Ciesiółką został zażegnany. Mężczyzna, który wcześniej oskarżał byłą partnerkę o utrudnianie kontaktów z dzieckiem, teraz pochwalił się zdjęciem z synem!

26.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka Łyczakowska w szokującym wyznaniu na temat ciąży. "Mamy za sobą te poronienia"

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" należą do grona nielicznych par, których relacja przetrwała po zakończeniu programu. Od pewnego czasu są nie tylko małżeństwem, ale również szczęśliwymi rodzicami. Okazuje się jednak, że ich droga do rodzicielstwa nie była usłana różami, o czym Agnieszka opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

18.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka przeszła kolejną metamorfozę! Fani nie kryją zachwytu nad jej zdjęciami z wesela

Oliwia Ciesiółka była jedną z uczestniczek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta przez wielu jest uważana za jedną z najpiękniejszych uczestniczek w historii programu. Oliwia postanowiła zaskoczyć swoich fanów nowym zdjęciem. Internauci od razu zwrócili uwagę na kolejną metamorfozę, jaką przeszła kobieta.

13.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", jednak nie można zapominać o uczestnikach poprzednich edycji. Szczególnie o tych, którym eksperci jedynie utrudnili życie swoimi wyborami. Mowa tutaj o Karolu Macieszu i Laurze Wielich ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5", którzy sami musieli się odnaleźć i dlatego dzisiaj cieszą się szczęściem. Zakochani spodziewają się dziecka? Internauci dopatrzyli się pewnych szczegółów, a uczestnik "ŚOPW" wymownie komentuje ich spekulacje!

20.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Podczas interwencji policji Łukaszowi towarzyszyła jego matka? Internauci nie mają wątpliwości. Co ona tam robiła?

Nie milkną echa sytuacji, w której ostatnio wziął udział Łukasz z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna chciał zabrać do siebie syna na święta. Niestety spotkał się z oporem ze strony Oliwii i pomimo interwencji policji nie udało mu się zobaczyć małego Franka. Internauci śledzący to zdarzenie w Internecie, zwrócili uwagę na bardzo ciekawy szczegół. Ich zdaniem, przy interwencji policji, mężczyźnie towarzyszyła jego matka. Co ona tam robiła?

17.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×