"Ślub od pierwszego wejrzenia". Castingi do 5. sezonu już ruszyły! Jak zgłosić się do programu i wziąć ślub z nieznajomym?

Ruszyły castingi do 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Jak zgłosić się do programu, wziąć ślub z nieznajomym i - być może - znaleźć miłość swojego życia? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - ruszyły castingi

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na chwilę przed ślubem.

Anita i Adrian przechodzą poważny kryzys. Walczą o rodzinę!Zobacz więcej

Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski na podstawie testów i rozmów wybiorą spośród singli trzy pary, które ich zdaniem najlepiej do siebie pasują. Widzowie będą mogli śledzić losy uczestników programu przez kilka pierwszych tygodni ich małżeństwa. Czy "Ślub od pierwszego wejrzenia" okaże się szansą na prawdziwą miłość? Poprzednie edycje dowodzą, że tak.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są na stronie internetowej "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdzie znajduje się formularz to wypełnienia.

Oliwia Ciesiółka na pierwszym zdjęciu po rozstaniu z Łukaszem! Lepiej to znosi od swojego wkrótce byłego męża?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×