ślub od pierwszego wejrzenia co się wydarzyło

„Ślub od pierwszego wejrzenia 7”. Kamil Borkowski pochwalił się nową partnerką! Trudno oderwać wzrok od pięknej blondynki

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z najpopularniejszych programów na antenie telewizji TVN. W jego 7. edycji poznaliśmy Kamila Borkowskiego, którego rozstanie z żoną, a właściwie nieeleganckie okoliczności tego rozstania, były szeroko komentowane przez widzów show. Teraz mężczyzna, który ma już wyznaczony termin sprawy rozwodowej, pochwalił się nową ukochaną! Trudno oderwać wzrok od pięknej blondynki.

15.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 7”. Kamil Borkowski znowu jest zakochany? To zdjęcie wiele sugeruje!

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to prawdziwy telewizyjny hit. Niestety, chociaż produkcja ma łączyć ludzi w szczęśliwe małżeństwa, to niewielu uczestnikom udaje się przetrwać eksperyment. Kamil Borkowski był blisko stworzenia szczęśliwej relacji, ale zabrakło najważniejszego - uczucia. Teraz jednak wygląda na to, że uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia 7” się zakochał!

24.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”. Kasia Zięciak przyjdzie na ślub Pawła Olejnika i swojej kuzynki? Wymowny komentarz byłej żony!

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z najpopularniejszych programów na antenie telewizji TVN. I chociaż niewiele par znalazło miłość w programie, to czasem zdarza się tak, że bohaterowie znajdują miłość później... dzięki programowi! Tak było w przypadku Pawła Olejnika, który zakochał się w kuzynce swojej byłej żony!

23.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr i Dorota wzięli rozwód? Pokazali się na nowym zdjęciu. Ogromna metamorfoza uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który budzi ogromne emocje. Obecnie na antenie TVN oglądać możemy 8. edycję "ŚOPW", ale warto wrócić wspomnieniami do poprzedniego sezonu, bowiem wiele wskazuje na to, że formalnie właśnie zakończyło się jedno z małżeństw. Piotr i Dorota są już po rozwodzie? Sprawdźcie!

08.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski wrócili do siebie? Ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Widzowie do dzisiaj wspominają szczególnie 7. edycję tego programu, która zakończyła się głośnym rozstaniem Agnieszki Miezianko i Kamila Borkowskiego. Teraz... ta dwójka była widziana razem na pewnej imprezie! Wrócili do siebie? Jest ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

03.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka i Kamil spotkali się po programie. Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje ogromne emocje. Widzowie często zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników show, którym nie udało się stworzyć szczęśliwego małżeństwa. Teraz telewizja TVN uruchomiła nowy format pt. "Spowiedź rozwodników", do którego zaprosili - jeszcze wciąż obecnych małżonków - Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Kamil ma już nową partnerkę? Sprawdźcie!

11.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Paweł świętuje rocznicę związku z kuzynką Kasi. Przy okazji postanowił też zakpić z programu

Paweł Olejnik był jednym z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się związać na dłuższą metę z jego serialową żoną Kasią, to znalazł miłość u jej kuzynki Klaudii. Niedawno mężczyzna pochwalił się, że wraz z ukochaną świętował pierwszą rocznicę związku. Przy okazji postanowił też zakpić z programu, w którym brał udział. Co takiego powiedział?

27.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Burza po finale 7. edycji "ŚOPW"! Uczestnicy komentują to, co pokazano w telewizji

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Ostateczne decyzje par wywołały niemałe poruszenie - internauci żywo komentują szczegóły relacji każdej z par i analizują, co spowodowało taką, a nie inną decyzję zainteresowanych. Emisja finałowego odcinka oznacza, że głos mogą zabrać sami uczestnicy. Jak Piotr, Adam i Kamil komentują wydarzenia z programu? Czy mają do kogoś żal?

28.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Adam podpadł fanom "ŚOPW"! Lekceważąco i agresywnie odnosił się do matki? Teraz się tłumaczy!

Wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami, jednak wciąż nie milkną jego echa. Chociaż najważniejsze były wybory uczestników, to część fanów "ŚOPW" mocno zaniepokoiła się inną kwestią, która pojawiła się w jednym z ostatnich odcinków show - zachowaniem Adama wobec swojej matki. Teraz mężczyzna się tłumaczy.

27.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Dorota przerwała milczenie! Uczestniczka "ŚOPW 7" żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", który dostarczył widzom sporych emocji. Dzisiaj już wiemy, że eksperci nie popisali się doborem par i żadne z małżeństw nie przetrwało. Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

25.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka komentuje rozstanie z Kamilem! "To inaczej wyglądało, niż to było powiedziane"

Za nami finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Ostateczne decyzje par wywołały niemałe zamieszanie, choć trudno powiedzieć, aby fani formatu czuli się zaskoczeni. W dużej mierze potwierdziły się ich tezy, które stawiali jeszcze w trakcie emisji. Agnieszka sparowana z Kamilem udzieliła właśnie pierwszego wywiadu. Komentuje kulisy związku i rozstanie z Kamilem!

25.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×