"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u uczestników 2. edycji? Tak zmienili się: Paulina, Krzysztof, Anna, Grzegorz, Agnieszka i Marcin

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia", czyli eksperyment, w którym pary poznają się dopiero w chwili swojego ślubu, od sześciu edycji gromadzi polską publiczność przed telewizorami. Pamiętacie jeszcze uczestników drugiego sezonu? Co słychać u Pauliny, Krzysztofa, Anny, Grzegorza, Agnieszki i Marcina?

Multimedia

Ślub od pierwszego wejrzenia: o czym jest program?

Gdzie można poznać miłość swojego życia? W pracy, na ulicy, na imprezie, nawet... na ślubnym kobiercu! Uczestnicy programu Ślub od pierwszego wejrzenia właśnie w tym momencie po praz pierwszy widzą swoją drugą połówkę. Mają zaledwie kilka minut na decyzję, czy dobrany dla nich partner czy partnerka zostaną za chwilę ich mężem czy żoną. Współmałżonka wybierają dla niech eksperci, którzy biorą pod uwagę nie tylko preferencje wizualne ale i charaktery. Od złożenia przysięgi małżeńskiej rozpoczyna się eksperyment. Pary wracają do codziennych czynności. Jak czują się w małżeństwie z obcą osobą? Czy ich związek przetrwa?

Program Ślub od pierwszego wejrzenia cieszy się sporą oglądalnością w Polsce. Aktualnie widzowie TVN mogą śledzić szóstą edycję miłosnego eksperymentu. Największą popularnością cieszył się pierwszy sezon programu. Zgodnie ze statystykami, każdy kolejny gromadzi przed telewizorami mniej widzów, jednak średnia oglądalność nadal wynosi ponad 900 tysięcy.

Uczestnicy 2. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

W drugiej edycji programu udział wzięli:

  • Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek,
  • Anna Wróbel i Grzegorz Zygadło,
  • Agnieszka Antosik i Marcin Wichrowski.

W tym przypadku tylko jedna z par Ślubu od pierwszego wejrzenia 2 nie zdecydowała się na rozwód.

Anna i Grzegorz postanowili się rozstać po tym, jak mężczyzna przyznał po podróży poślubnej, że nie jest pewny czy jest gotowy na małżeństwo. Choć ich związek wydawał się być na początku bardzo obiecujący, małżeństwo zostało rozwiązane.

Agnieszka i Marcin postanowili na końcu programu, że pozostaną w małżeństwie. To jednak nie przetrwało długo. Jeszcze w tym samym roku mężczyzna podzielił się informacją, że para postanowiła się rozwieść.

Paulina i Krzysztof postanowili po programie zostać razem. Niespełna trzy lata po ślubie poinformowali, że spodziewają się dziecka. Ich synek przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. W listopadzie 2021 r. Krzysztof przekazał, że od lutego nie jesteśmy już razem z "telewizyjną żoną" Pauliną. Został złożony po raz kolejny pozew o rozwód, jak i dokument zabezpieczający kontakty moje z malutkim synkiem Jasiem.

Co słychać u uczestników 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Paulina i Krzysztof:

W lipcu2021 roku poinformowaliśmy, że para najprawdopodobniej się rozstała. Okazało się, że z prywatnych profilów obojga na Instagramie - jak twierdzi Pudelek.pl - zostały usunięte wspólne zdjęcia. Paulina zmieniła również swój nick z zona_nieidealna na _ona_nieidealna. Tak jest do tej pory.

Ania, choć nie znalazła miłości w programie, jest w szczęśliwym związku, a zdjęcia ze swoim nowym partnerem często zamieszcza w mediach społecznościowych. Ostatnio para pochwaliła się, że wprowadziła się do wspólnego mieszkania. Widać, że są ze sobą szczęśliwi.

Jeśli chodzi o Grzegorza, nie ma go wiele w mediach społecznościowych. Jak obecnie wygląda, możemy zobaczyć na zdjęciach zamieszczanych na Facebooku.

Agnieszka Antosik chroni swojej prywatności, jednak na Instagramie można podpatrzeć, co się u niej dzieje. Wiemy na pewno, że kobieta jest w szczęśliwym związku. Od czasu udziału w programie kobieta zapuściła włosy i wypiękniała! W lipcu 2021 roku opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w pięknym makijażu i fryzurze, które opatrzyła emotkami przedstawiającymi pierścionki. Czyżby Agnieszka wzięła ślub?

Marcin prowadzi aktywne życie w mediach społecznościowych. Mężczyzna kocha kwiaty, a zdjęcia jego florystycznych dzieł można podziwiać w sieci. Ne jednej z fotografii można go zobaczyć ze śliczną dziewczynką na rękach. Mężczyzna jest jednak jej wujkiem.

Zobacz galerię

Pamiętacie uczestników pierwszej edycji? Sprawdziliśmy, co u nich słychaćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×