"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u uczestników 4. sezonu? Dzieci w drodze! Sprawdziliśmy, jak radzą sobie Agnieszka i Wojciech oraz Oliwia, Łukasz, Joanna i Adam

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" śledzą aktualnie losy uczestników szóstego sezonu programu. Tymczasem my wracamy do czwartej edycji programu. Pamiętacie jeszcze jej uczestników? W związek małżeński wstąpili Agnieszka i Wojciech, Oliwia i Łukasz oraz Joanna i Adam. Co dziś u nich słychać?

Multimedia

Czwarty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Śledzicie losy uczestników programu TVN Ślub od pierwszego wejrzenia? Obserwujecie, jak pary dobrane przez ekspertów decydują na ślub dopiero w chwili, gdy się poznają? Trzymacie kciuki za powodzenie ich związku? Jeśli tak, z pewnością pamiętacie uczestników czwartego sezonu programu! Wiosną 2020 roku o prawdziwą miłość i uczucie na całe życie walczyli:

  • Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik,
  • Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta,
  • Joanna Lazar i Adam Miciak.

Jak to bywało w poprzednich sezonach, także i w czwartej odsłonie programu, nie wszystkie pary przetrwały eksperyment.

Zobacz galerię

Losy bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4"

Od początku czwartej edycji widzowie mocno kibicowali najmłodszej parze: Oliwii i Łukaszowi. Ci zdecydowali się pozostać w małżeństwie i dać tej relacji szansę.

Nie wiem, czy będziemy razem do końca życia, ale zrobię wszystko, żeby tak było - mówiła kobieta.

Widzowie zauważyli jednak, że w związku Oliwii i Łukasza zaczyna się dziać coś niedobrego. Jeszcze podczas trwania programu fani zaczęli wysuwać domysły, że para spodziewa się dziecka. Plotki te zostały potwierdzone po zakończeniu emisji. 26 maja 2020 roku na świat przyszedł synek Oliwii i Łukasza - Franek.

Anicie i Adrianowi się udało, a co z resztą? Sprawdziliśmy, co słychać u bohaterów 3. sezonuZobacz więcej

Chociaż para przywitała na świecie potomka, ostatecznie postanowiła się rozstać. Oliwia Ciesiołka w swoim oświadczeniu napisała, że nie ma już szans na naprawę małżeństwa, ale rozstają się w zgodzie dla dobra syna.

Oliwia aktualnie chętnie dzieli się zdjęciami z fanami. Na większości z nich pozuje sama lub z ukochanym synkiem. Kobieta wygląda na nich kwitnąco!

Na Istagramie Łukasza natomiast zobaczyć można tylko trzy zdjęcia. Na jednym z nich pokazuje swojego uśmiechniętego synka.

W małżeństwie pozostali także Agnieszka i Wojciech. Po ślubie kobieta zmieniła pracę i przeprowadziła się do męża. Para aktualnie jest przed największym, a zarazem najpiękniejszym życiowym wyzwaniem. Lada moment Agnieszka i Wojtek po raz pierwszy zostaną rodzicami!

Para postanowiła wyjawić, że bardzo długo starali się o dziecko, a ta ciąża jest piątą. O staraniach i poronieniach opowiedzieli na swoim kanale na platformie Youtube.

Dramatyczne przeżycia są już jednak za nimi. Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, a przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

Kolejna para się rozwodzi! "Przyszło mi walczyć o spotkania z malutkim synkiem"Zobacz więcej

Jedyna parą czwartej edycji, która postanowiła się rozwieść są Joanna i Adam. Ich związek od początku był pełen konfliktów. Widzowie od razu dostrzegli różnice w ich charakterach, co było powodem wielu spięć. Para rozstała się w atmosferze skandalu.

Aktualnie Adam jest w związku. Wraz z nową partnerką doczekali się narodzin córeczki.

Joanna Lazar także oznajmiła, że jest w szczęśliwym związku i spodziewa się dziecka. Zaznaczyła jednak, że wraz z nowym partnerem nie mają zamiaru afiszować się ze swoją miłością w mediach społecznościowych.

Zobacz galerię

Anicie i Adrianowi się udało, a co z resztą? Sprawdziliśmy, co słychać u bohaterów 3. sezonuZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×