"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Jacek są razem? Po ich występie internauci mają jeszcze więcej pytań!

Iza i Jacek to uczestnicy różnych edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek wystąpił w pierwszym sezonie, a Iza była uczestniczką piątej edycji programu. Oboje wzięli w nim udział licząc, że znajdą miłość. Tak się niestety nie stało. Ich fani są jednak zdania, że los się do obojga uśmiechnął po programie i Iza Juszczyk z Jackiem Wojciechowski są parą.

Multimedia

Uczestnik pierwszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Jacek Wojciechowski, oraz uczestniczka 5. edycji Izabela Juszczyk, gościli ostatnio na kanapie w programie "Dzień Dobry TVN". Popularność zyskali dzięki występowi w programie, do którego poszli z nadzieją na znalezienie szczęścia w miłości. Niestety - Jacek zakończył swój udział decyzją o rozwodzie, natomiast Iza przez kilka miesięcy walczyła o związek z wybranym jej przez ekspertów mężem Kamilem. Finalnie jednak para się rozstała.

Życie po programie

Choć miłości w programie nie znaleźli, dzięki swojej sympatycznej osobowości Iza i Jacek zyskali spore grono fanów. Zdobyli również nowych przyjaciół - uczestnicy wszystkich edycji, jak przyznał w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Jacek, tworzą dość zgraną paczkę. Często również się wszyscy spotykają, co powoduje, że fani doszukują się uczuć pomiędzy różnymi uczestnikami. Izę i Jacka natomiast postrzegano ich jako osoby, które albo bardzo pilnują swojej prywatności, albo dalej nikogo nie znaleźli.

Po ich występie w programie "Dzień Dobry TVN", w sieci jednak zawrzało. Zdaniem fanów, ta dwójka ma się ku sobie i część twierdzi, że są parą. Oliwy do ognia dolała sama Iza wrzucając na Instagram zdjęcie z niejednoznacznym opisem.

To był wspaniały poranek w @dziendobrytvn . To była wspaniała niedziela 🥰 Cóż mam tu więcej pisać? Więcej chyba nie muszę bo wszyscy wszystko wiedzą 😁 Dziękuje wam kochani za to że jesteście, za wsparcie za rozmowę o każdej porze dnia i nocy, za zrozumienie i wszystko inne - napisała na Instagramie.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×