"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza z 5. edycji kontrowersyjnego programu wraca wspomnieniami do rozwodu. Nadal jest singielką?

Izabela z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została przez ekspertów dobrana w parę z Kamilem. Sympatyczna fryzjerka ze Śląska i mężczyzna początkowo tworzyli całkiem dobraną parę. Niestety, relacja nie przetrwała i skończyła się rozwodem. Uczestniczka show wróciła wspomnieniami do rozwodu i wyznała, czy ktoś pojawił się u jej boku, czy jednak nadal jest singielką.

Multimedia

Izabela Juszczak z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca wspomnieniami do rozwodu

Izabela Juszczak zyskała sporą rozpoznawalność za sprawą 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Sympatyczna fryzjerka ze Śląska zgłosiła się do niego z nadzieją, że eksperci znajdą dla niej wymarzoną drugą połówkę. Wspomniani dobrali do niej Kamila Węgrzyna.

Iza z 5. edycji "ŚOPW" wraca wspomnieniami do rozwodu

Początkowo wydawało się, że ekspercki nos nie zawiódł - para zapałała do siebie sympatią i chętnie spędzali ze sobą czas. Niestety, kilka miesięcy po emisji programu zdecydowali się na rozwód. Ta decyzja była spowodowana rozbieżnością planów obojga dotyczących ich małżeństwa, jak tłumaczyła wówczas sama zainteresowana.

Widzowie przewidzieli koniec programu? Ich komentarze nie pozostawiają złudzeńZobacz więcej

W serii pytań i odpowiedzi, które na swoim profilu na Instagramie zorganizowała uczestniczka 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokusiła się o sporą otwartość względem swoich obserwujących. Dociekliwi internauci byli ciekawi, jak przebiegł rozwód pary i czy Iza jest dziś singielką,

Jak przyznała Iza, rozwód z Kamilem Węgrzynem przebiegł w przyjaznej atmosferze. Zdaniem obserwujących, uczestniczka i tak dość mocno je przeżyła. - Trzeba znaleźć sobie jakieś zajęcie, by wypełnić czas i by jak najmniej o tym myśleć - odpowiedziała na pytanie o to, jak radziła sobie w gorszych chwilach swojego życia. Doprecyzowała również, że od trzech miesięcy jest oficjalnie singielką.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×