"Ślub od pierwszego wejrzenia". Izabela Janachowska chciałaby zostać prowadzącą programu. Dostanie taką szansę w 5. edycji?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest niekwestionowanym hitem stacji TVN. Kontrowersyjny dokument nie ma jednak prowadzącej. Izabela Janachowska w jednym z najnowszych wywiadów ujawniła, że chętnie sprawdziłaby się w roli gospodyni "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy dostanie taką szansę w 5. edycji?

Multimedia

Izabela Janachowska zostanie prowadzącą "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Izabela Janachowska jest zainteresowana prowadzeniem programu o tematyce ślubnej na głównej antenie stacji TVN. Gwiazda kanału TVN style w rozmowie z dziennikarką Party.pl przyznała, że chętnie zostałaby gospodynią "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Mama Łukasza zachwycona rolą babci! Pani Anna przygotowuje się do spotkania z małym Frankiem!Zobacz więcej

Telewizyjny dokument nie ma jednak prowadzącej. W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" występują za to eksperci oraz uczestnicy. O wydarzeniach z życia bohaterów opowiada również lektor. Wiadomo jednak, że stacja TVN przygotowuje się do realizacji 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Czy Izabela janachowska będzie miała okazję sprawdzić się w roli gospodyni "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Na razie nie wiadomo, czy twórcy programu planują urozmaicić hitowy format i wprowadzić do programu prowadzącą.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN"/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Program jest emitowany w TVN7 a nie w TVN

    01.06.2020 00:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×