"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil rozstał się z Agnieszką? Internauci przeprowadzili śledztwo

Najnowsza edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi wśród fanów ogromne emocje. Jedna z par, zdaniem internautów, nie jest już razem. Swoje domysły opierają na doniesieniach, jakoby jedna z fanek programu, będąca podobno sąsiadką Kamila, widywała go w towarzystwie innej kobiety niż wybrana przez ekspertów żona.

Multimedia

Kamil i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?

Kamil i Agnieszka z najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia zgłosili się do programu z takich samych pobudek, co inni uczestnicy: z nadzieją na znalezienie drugiej połówki. Wydawało się, że dobrana przez ekspertów para ma spore szanse na sukces - zdaniem fanów, między uczestnikami była chemia, a oni nawzajem wypowiadali się o sobie w superlatywach.

Aleksandra jest w ciąży! Była kandydatka Stanisława pokazała ciążowe krągłości!Zobacz więcej

Doniesienia tajemniczej sąsiadki o Kamilu i Agnieszce z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Najnowsze informacje o parze z programu burzą jednak ten idylliczny obrazek. W sieci pojawiły się plotki, jakoby Agnieszka i Kamil z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie byli już razem. Co więcej - Kamil podobno układa sobie życie u boku innej kobiety! Źródłem tych rewelacji jest tajemnicza kobieta twierdząca, że jest sąsiadką uczestnika. Komentując na jednej z grup poświęconych programowi kobieta stwierdziła, że Kamil i Agnieszka nie są razem, bo widuje ona mężczyznę u boku innej kobiety.

Sensacyjne doniesienia internautów korespondują z domysłami niektórych, twierdzących, że mowa ciała Kamila zdradza jego prawdziwy stosunek do programowej żony. Ów stosunek, zdaniem części fanów, jest chłodny i zdystansowany - ich zdaniem jego gesty pokazują, że nie zgadza się z tym, co mówi Agnieszka i absolutnie nie dorównuje jej entuzjazmem. Zachowanie Agnieszki również jest pilnie obserwowane - nie tak dawno fani programu podejrzewali, że uczestniczka sugeruje, jakoby jej z Kamilem nie wyszło.

Jak jest naprawdę? Tego dowiemy się, oglądając kolejne odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×