"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kolejna ciąża w programie! Krzysztof i Paulina chcieli się rozwieść, ale zamiast tego zostaną rodzicami!

Wygląda na to, że baby boom w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" w pełni! Anita i Adrian w 2. rocznicę swojego ślubu poinformowali, że w drodze na świat jest ich drugi potomek, a tymczasem na pierwsze dziecko czekają... Krzysztof i Paulina, którzy jeszcze niedawno planowali rozwód!

Multimedia

Krzysztof i Paulina byli jedną z barwniejszych par 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Początkowo wydawali się bardzo dobraną parą, ale później zaczęło się między nimi psuć i wszyscy byli przekonani, że para ponownie spotka się w sądzie, aby zakończyć swoje małżeństwo.

Nic takiego jednak nie miało miejsca! Krzysztof i Paulina od jakiegoś czasu naprawiają swój związek, co właśnie zaowocowało... ciążą! O nadchodzącym potomku, w 3. rocznicę ślubu poinformował Krzysztof, który na Instagramie napisał:

Ależ w tymże związku było wojen 🤗😁 Podsumowując te 3 lata mogę stwierdzić, że w małżeństwie trzeba mieć piekielną wytrwałość i anielską cierpliwość.. 🤗🙃😍 Dbajcie o siebie i o bliskich, walczcie o siebie jeśli Wam zależy.. Jesteśmy dowodem na to, że "Ogień i Woda" mogą żyć w piekielnie przepięknej symbiozie 🤟😉😇😎.. Czego również wszystkim kochającym się parom życzymy.. Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie od przyjaznych duszyczek 🤗❤️.. Do zobaczenia niebawem w powiększonym gronie 💕🙃😇 Górna Piontecza 🖐️ Ściskamy mocno, bądźcie zdrowi 😉😘

Paulina i Krzysztof jednak się nie rozwodzą? Para zmieniła decyzję?Zobacz więcej

Fani pary są zachwyceni, że rodzinka się powiększa! Poniżej znajdziecie tylko część komentarzy (pisownia oryginalna):

Jejku jak się cieszę ❤️ Gratulacje kochani ja od początku wam kibicuje wiadomo fanka z Koluszek 😁

Przede wszystkim gratuluje Krzysiu! Piekielna wytrwałość i anielska cierpliwość zawsze przyjdą, wiesz coś o tym?! :p bądź sobą i bądź silny - tyle Ci wystarczy! :) zdrowia!

Cudownie kochani, cały czas w was wierzyłam😍 Gratulację

Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy ślubu oraz GRATULACJE dla przyszłych rodziców 😉‼️ najpiękniejszy czas przed Wami 😁🥂🥳‼️

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×