"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof pokazał ciążowe krągłości Pauliny! Wreszcie są szczęśliwi?

Już niedługo Paulina i Krzysztof, którzy poznali się podczas 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Krzysztof właśnie pokazał zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości żony! Wreszcie są szczęśliwi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Paulina i Krzysztof to jedna z par, która zdecydowała się wziąć ślub w drugiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niestety nie tak dawno okazało się, że małżeństwo przechodzi kryzys i mogą się rozstać. Niespodziewanie sytuacja zmieniła się o 180 stopni i para ogłosiła, że spodziewa się dziecka!

Anita i Adrian zdradzili płeć swojego drugiego dziecka! Jerzyk będzie miał brata czy siostrę?Zobacz więcej

Do tej pory Paulina i Krzysztof nie opowiadali dużo o ciąży, ale teraz Krzysztof opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości żony. Wygląda na to, że Paulina i Krzysztof są wreszcie szczęśliwi i bardzo cieszą się, że powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Skromnie się nie chwaląc, pozostajemy w domu ciesząc oczka rosnącym brzuszkiem - podpisał zdjęcie, dodając do niego cytat: ".. Radość matki zaczyna się, gdy nowe życie miesza się w środku … kiedy po raz pierwszy słyszy się małe bicie serca, a figlarny kopniak przypomina jej, że nigdy nie jest sama..."

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy twierdzą, że ciąża służy Paulinie i życzą jej dużo zdrowia. Przyłączamy się do tych życzeń!

Zmiana godziny emisji! Kiedy oglądać nowy odcinek reality show w TVN7?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin (gość)

    Drogi Redaktorze/ Droga Redaktorko, jeśli sytuacja zmienia się o 360 stopni, to znaczy, że w ogóle się nie zmienia...

    23.04.2020 20:20
  • m. (gość)

    na pewno życie zmieniło się 360 stopni ?

    23.04.2020 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×