"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 5. Matka Agaty zepsuła wesele? "Ja tego nie przetrawię do końca" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Matka Agaty z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie może zrozumieć decyzji córki, która zdecydowała się wziąć udział w społecznym eksperymencie. W dniu wesela matka panny młodej sprawiała kolejne problemy. Czy Justyna zniszczyła wesele Agaty i Macieja?

Multimedia

W 5. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Agata i Maciej wzięli ślub i wyprawili wesele. 23-latka tuż po ceremonii otrzymała od męża prezent. Po drodze młodzi rozmawiali o rodzicach, ale Maciej nie spodziewał się, że skala problemu u Agaty jest aż tak duża. Matka Agaty nie może pogodzić się z decyzji córki, która zdecydowała się wziąć udział w społecznym eksperymencie. W dniu wesela Justyna sprawiała kolejne problemy.

To powinien ojciec z matką witać chlebem i solą, a nie dwie matki - pouczała Justyna mamę Macieja

Rodzice państwa Młodych nie przypadli sobie do gustu. Chłód bijący od Justyny wcale nie ułatwiał sprawy. Sytuacja z matką wpłynęła również na Agatę, która podczas wesela była bardzo spięta. Pierwszy taniec był dla niej rozczarowujący - Maciej niestety nie potrafi tańczyć, więc młodzi musieli improwizować.

Nowa para, problemy Agaty z matką i sielanka Anity i Adriana [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przyjaciółka Agaty zdradziła jej, że musiała zatrzymywać jej matkę przed opuszczeniem wesela. -Ona chciała stąd wyjść. Mówiła, że nie może na to patrzeć. Maćkowi udało się na chwilę rozładować napięcie, ale matka Agaty wciąż pozostawała poirytowana.

Eksperyment się przeprowadza na zwierzętach, a nie na ludziach! Nie, nie proszę mnie dalej nie nagrywać! Nie, bo to są takie emocje... Możliwe, że córka jest młodsza i to przetrawi, ja tego nie przetrawię do końca, moje uczucia tu się nie liczą! - mówiła zdenerwowana Justyna.

Jak oceniacie zachowanie matki Agaty? Przesadza czy ma rację?

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×