"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 5. Poranek po nocy poślubnej i pierwszy wspólny wyjazd [WIDEO]

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są już po ślubach. Czas na pierwszy wspólny poranek i podróż poślubną! Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku!

Multimedia

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" ODCINEK 5. W PONIEDZIAŁEK, 31.10.2016 O GODZ. 22:30 W TVN!

Nadszedł czas na pierwszy wspólny poranek i pierwszą wspólną podróż. Ewa i Darek nie wyspali się tej nocy, a i poranek nie był łatwy. Świt przyniósł pierwsze dylematy. Mimo ogromnej potrzeby bliskości i dojrzałego podejścia do małżeństwa, jedno z nich wciąż nie potrafi zaakceptować zmiany stanu cywilnego. Żyjąc przez lata samotnie, trudno nagle zmienić przyzwyczajenia. Romantyczne miejsce, wyjątkowa atmosfera i wspomnienia z wesela mogą bardzo pomóc w budowaniu cudownej atmosfery. Spędzony tylko we dwoje czas może jednak obfitować także w bardzo skrajne emocje, jeśli suma strachów przeważy dobre uczucia. Jeśli jednak przytłoczony swym lękiem człowiek znajdzie oparcie w bliskiej osobie, nawet najgwałtowniejszy niepokój znika. Czy Ewie i Darkowi uda się wyjść obronną ręką z sytuacji, w której będą musieli po raz pierwszy sprawdzić się jako małżeństwo?

W jednym z najbardziej romantycznych miast Europy, Magda i Krystian spędzają niezapomniane chwile po nocy poślubnej. Z godziny na godzinę oboje są coraz bardziej pewni, że w ich przypadku dobór ekspertów był trafiony. Bliskość staje się dla nich naturalna, rodzi się zaufanie i czułość.

Niestety, los bywa przewrotny i jeszcze przed powrotem do Polski okazuje się, że nad wspólną przyszłość małżeństwa zupełnie niespodziewanie zawisły ciemne chmury. Natalii i Jackowi uśmiechy nie schodzą z twarzy podczas pierwszego wspólnego poranka, młodzi małżonkowie wyglądają na wyjątkowo szczęśliwych. Perspektywa zagranicznej podróży nie jest dla nich stresująca, bo oboje są pasjonatami podróżowania. To z pewnością ich łączy. Co jednak dzieli?

CZYTAJ TAKŻE:

"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" HITEM JESIENNEJ RAMÓWKI TVN. BĘDZIE 2. SERIA? [ZDJĘCIA]
"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". TELEWIZYJNY EKSPERYMENT ŻERUJĄCY NA POTRZEBIE ZNALEZIENIA MIŁOŚCI [KOMENTARZ]
"ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA". OD CZEGO POWINNA ZACZĄĆ SIĘ PRAWDZIWA MIŁOŚĆ? [WIDEO]

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×