"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paulina i Krzysztof z 2. edycji czekają na swoje pierwsze dziecko. Jak wybrnęli z kryzysu małżeńskiego?

Paulina i Krzysztof poznali się w 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich relacje od początku były bardzo burzliwe. Teraz czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. Jak wybrnęli z kryzysu małżeńskiego?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - co u Pauliny i Krzysztofa?

Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek to bohaterowie 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Początek ich związku nie był obiecujący. "On jest strasznym egocentrykiem, ma wrażenie, że wszystko się kręci wokół niego" - mówiła niegdyś Paulina o swoim mężu. Teraz przyznaje, że przyzwyczaiła się do swojego ukochanego i toleruje jego cechy charakteru.

Krzysztof pokazał ciążowe krągłości Pauliny! Wreszcie są szczęśliwi?Zobacz więcej

Okazuje się, że po programie nie było im łatwo. Krzysztof wielokrotnie wyprowadzał się od swojej żony, złożył pozew rozwodowy i wyglądało na to, że nic nie może już uratować ich małżeństwa. - Musieliśmy przejść swój etap zapoznania się ze sobą - ocenił Krzysztof. Po czasie Paulina i Krzysztof stworzyli udany związek, a niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W "Dzień Dobry TVN" małżonkowie opowiedzieli, jak udało im się wybrnąć z kryzysu i zostać szczęśliwym małżeństwem. Wiedzą już, jaką płeć będzie miało ich dziecko. Czy zdecydowali się tym podzielić z widzami? O co wciąż się kłócą? Zobacz wideo!

TVN7 przypomina wszystkie edycje i zapowiada kolejną! Kiedy 5. seria popularnego reality show?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×