"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr Mosak jest ze swoją żoną od 30 lat! Pokazał zdjęcia z młodości. Co za przystojniak!

Piotr Mosak to ikona programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chociaż psycholog nie jest już związany z tvnowskim show, to widzowie obserwują poczynania Mosaka w życiu prywatnym. Niedawno Piotr Mosak pochwalił się swoją żoną, z którą jest już 30 lat! Przy okazji pokazał zdjęcia z młodości. Co za przystojniak!

Multimedia

Piotr Mosak jest ze swoją żoną od 30 lat! Pokazał zdjęcia z młodości. Co za przystojniak!

Piotr Mosak to chodząca ikona programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To właśnie dzięki programowi TVN, psycholog zdobył ogólnopolską sławę.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Chociaż Piotr Mosak nie jest już ekspertem w "ŚOPW", to widzowie o nim nie zapomnieli. Wręcz przeciwnie. Ostatnia edycja programu pokazała, jak fatalny może być dobór uczestników w pary, gdy nie ma Piotra Mosaka w składzie.

Piotr Mosak kontynuuje swoją zawodową karierę jako psycholog i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często odpowiada na pytania swoich obserwatorów, którzy szukają pomocy odnośnie do swoich związków.

Joanna Opozda przyznała, że została zdradzona, gdy była w ciąży! Małgorzata Ostrowska-Królikowska broni syna!Zobacz więcej

Pod koniec czerwca Piotr Mosak zdecydował się na bardzo osobisty wpis. Popularny psycholog postanowił pochwalić się swoją żoną, psycholożką Tatianą Ostaszewską-Mosak, z którą właśnie obchodził 30. rocznicę ślubu! Taki staż robi wrażenie! W czym tkwi sukces dobrego, zdrowego i trwałego związku? Piotr Mosak uchylił rąbka tajemnicy w swoim wpisie:

30 lat razem! ❤️❤️ Właściwie to po ślubie.❤️❤️ Co nas trzyma?❤️ Myślę, ze wspólna definicja związku i miłości, do której razem dochodziliśmy i dojrzewaliśmy.❤️ Po pierwsze ciągła chęć rozmawiania, wyjaśniania, pytania. ❤️ I totalne zainteresowanie odpowiedziami na pytania, czyli zdaniem drugiej strony. ❤️ Nie zawsze idzie to w parze ze zrozumieniem, ale zawsze z akceptacją.❤️ "Aha, to Ty tak masz. To Ty tak to rozumiesz. To takie jest dla Ciebie, aha."❤️ Czyli czasem nie kumam, ale akceptuję.❤️ Różnimy się pięknie i to nas wzbogaca, ciekawi, intryguje, wyzwala i zobowiązuje.❤️ Po drugie tęsknota.❤️ No z kim, jak nie z Tobą?❤️ No kto, jak nie Ty?❤️ A to wyzwala otwartość na wyciąganie ręki, przepraszanie, dogadywanie się.❤️ Ciągła potrzeba bycia razem, doświadczania, przeżywania, pokazywania sobie piękna świata, wracania do siebie.❤️ No i po trzecie bliskość.❤️ W każdym znaczeniu.❤️ W słowach, w dotyku, w intymności, w czułości, w ciekawości, w akceptacji, w przyjaźni.❤️ Oczywiście jest tego dużo więcej i można tak od szczegółu do ogółu i odwrotnie, ale te chyba teraz wysunęły się na prowadzenie.❤️ Oby kolejne 30 lat były równie dobre i ciekawe.❤️ Tego sobie, żonie i Państwu życzę.

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×