"Ślub od pierwszego wejrzenia". Sezon 4. w TVN7! Kolejne śluby "w ciemno" już wiosną 2020!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca do telewizji! Nowy, 4. sezon programu nie będzie jednak pokazywany w TVN, ale w TVN7! Kolejne śluby "w ciemno" zobaczymy już wiosną 2020.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w TVN7

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia", nazywany telewizyjnym eksperymentem socjologicznym, powraca! Nowy, 4. sezon produkcji będzie można oglądać wiosną 2020 na antenie TVN7. Przeniesienie go z głównej anteny TVN "związane jest z konsekwentną strategią wzmacniania Siódemki pod kątem młodszej widowni oraz budowania zróżnicowanej oferty kanałów w portfolio TVN Discovery".

Anita i Adrian pokazali synka, który niesamowicie rośnie! Fani pary są zachwyceni!Zobacz więcej

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" doświadczeni eksperci próbują za pomocą nauki pomóc tym, którzy są zdecydowani zmienić swoje życie. Kilkanaście godzin rozmów, testy psychologiczne czy analiza zapachu to tylko niektóre z kwestii, które będą kluczowe w doborze par. Nie wszyscy uczestnicy programu mają jednak gwarancję, że znajdzie się dla nich wymarzona osoba. Jeśli eksperci wrócą z pozytywną wiadomością, to jedyną szansą na poznanie tej drugiej osoby będzie... własny ślub.

Poprzednia edycja reality show pokazywana była jesienią 2018 r. - w każdy poniedziałek po godz. 22 w TVN. Dzięki programowi poznali się m.in. Anita i Adrian, którzy nie tylko postanowili kontynuować swoją znajomość po jego zakończeniu, ale też wzięli drugi ślub i doczekali się już swojego pierwszego potomka. Nowe odcinki mają mieć emisję w piątki o godz. 21:00, zaczynając od 29 lutego.

Paulina i Krzysztof jednak się nie rozwodzą? Para zmieniła decyzję?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    29 lutego wypada w sobotę a nie w piątek

    16.01.2020 20:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×