"Ślub od pierwszego wejrzenia". Smutny i wychudzony Łukasz Kuchta na spacerze z synem. "Walcz o nią, nie poddawaj się"

Łukasz Kuchta wybrał się na zimowy spacer z synem, a zdjęciami z męskiego wypadu pochwalił się już w sieci. Internauci szybko zauważyli, że po rozstaniu z Oliwią Ciesiołką bardzo zmizerniał. Jak teraz wygląda uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Multimedia

Łukasz Kuchta źle znosi rozstanie? Nowe zdjęcia zaniepokoiły jego fanów

Wygląda na to, że Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" bardzo przeżywa rozstanie z Oliwią Ciesiołką.

Łukasz w końcu zabrał głos po rozstaniu z Oliwią! Wina leży po jego stronie?Zobacz więcej

Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych serię zdjęć ze spaceru z synkiem, a pod jego postem wywiązała się żywa dyskusja. Internauci twierdzą, że Łukasz zmizerniał, a na nowych zdjęciach wygląda na smutnego i wychudzonego.

Niby uśmiech jest, ale oczy smutne...

Ale Pan schudł

Widać smutek w oczach. Walcz o nią, nie poddawaj się

Szkoda ze w trojkę nie spacerujecie mimo wszystko dużo wzajemnego wsparcia w wychowywaniu synka

Przypominamy, że Oliwia Ciesiołka w swoim oświadczeniu napisała, że nie ma już szans na naprawę małżeństwa, ale rozstają się w zgodzie dla dobra syna. Te zdjęcia zdają się to potwierdzać.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • sara (gość)

    Łukasz to typowy gówniarz i maminsynek.szkoda dziewczyny i dziecka.

    15.01.2021 11:24
  • sara (gość)

    szkoda dziecka.może nie wszystko stracone.uciekać od rodziny tylko sami dla siebie.

    14.01.2021 16:47
  • Gość (gość)

    Od początku Oliwia sobie dowiaduje i żartował z Łukasza, traktowała go jak małego chłopca, do dzieci też tak się nie mówi. Chyba szukała jednak starszego mężczyzny, który ją zdominuje, widocznie nie chciała równego partnera

    13.01.2021 17:57
  • Xxx (gość)

    To wszystko na pokaz.Od początku w niej było coś nie tak

    12.01.2021 21:04
  • 1123 (gość)

    Dajcie sobie jeszcze jedną szansę jesteście super parą KOCHAM WAS😉😉😉

    12.01.2021 20:40
  • Anka (gość)

    Miłość na pokaz nie przetrwała ?.... Tak się kończy jak baba nie docenia prawdziwego uczucia tylko szuka sławy i poklasku ....

    12.01.2021 19:36
  • M (gość)

    Ona od początku zadzierała nosa, nie podobała mi się. Natomiast on fajny chłopak, miły, uprzejmy i aż za dobry. Ja go z chęcią przygarnę :D

    12.01.2021 19:18
  • Bme (gość)

    Chlop szukał milosci a baba chyba z ciekawości przyszla do tv. Zajebisty koles a ona...hmm znow wychodzi ze baby sa winne a nie jak najczesciej sie mowi ze faceci.

    12.01.2021 17:16
  • Sofia (gość)

    Najbardziej cierpial bedzie dzieciak

    12.01.2021 16:29
  • Henry (gość)

    Oj, dobrze, wcale nie pasują do siebie,ona nie urodziwa on przystojny facet, znajdzie sobie,no tego kwiatu ...... No Ho Ho ho

    12.01.2021 16:26
  • Gosc (gość)

    Jak się szuka w taki sposób partnera życiowego to nic dobrego to nie wróży.Dla baby to lepiej być rozwód niż starą panną.Ma co chciał,nie ma co go żałować

    12.01.2021 16:21
  • Ela (gość)

    Bardzo smutne oczy.

    12.01.2021 15:48
  • Buli (gość)

    Witam kolegę w ekipie bulenia 25lat.

    12.01.2021 14:50
  • Doświadczona. (gość)

    Byliście fajną parą, super synek, tylko Wam potrzeba czasu i zrozumienia wobec siebie.Nie zmarnujcie tego,zawsze jest czas by coś naprawić.

    12.01.2021 13:52
  • D.S (gość)

    Nie jesteście przypadkiem, wielu z Nas mialo takie chwile że rozstawali się i wracali do siebie,ale powroty utwierdzają ludzi w wierze że chcą że sobą być żyć i wychowywać dzieci. Im człowiek starszy tym madrzejszy zaczyna rozumieć że nie może żyć bez tej drugiej połówki tym bardziej jak na świecie jest już owoc miłości .Zróbcie wszystko jesteście fajna para i czas najwyższy zakopać topór wojennyi wprowadzić pokój, bo nie wierzę że fascynacja i uczucia odeszły bezpowrotnie.

    12.01.2021 13:29
  • Ana (gość)

    Nie mogę oglądać ani czytać tych głupot , ludzie którzy lubią sensację wokół siebie, wogole nie szanują swojej prywatności a potem płaczą i walczą z hejtem.

    12.01.2021 11:36
  • Teresa (gość)

    Tak sie kończą wymuszone przypadkowe związki, na potrzeby bzdurnego programu, to jest chore. Kosztem małego dziecka TV zabawia sie, a to nie zabawa tylko życie.

    12.01.2021 11:14
  • Gosia (gość)

    Moi drodzy! Nie krzywdźcie dzieciątka. Jestescie mlodzi i jeszcze za soba zatęsknicie. Oby nie bylo za pozno. Swiat i zycie płata figle. Zamieszkajcie zdala od rodziny. Bądźcie sami , tylko Was dwoje i synek. Porozmawiajcie ze soba. Nie unoście sie bo cos Was uraziło. Mówcie sobie o wszystkim o wszystko sie pytajcie i witajcie sie z rana i Żegnajcie jak kladziecie sie spac. Zycie jest piekne ale jak go spędzicie to od Was zalezy. Trzymam za Was kciuki. 💋

    12.01.2021 10:14
  • Izzy (gość)

    Czy ktoś jest jego fanem? Autor tekstu nieźle buja w obłokach. Można być fanem żużla albo Ronaldo, ale nie uczestnika programu tv.

    12.01.2021 09:03
  • Gosc (gość)

    Jaka przyczyna rozstania taka nagła Zdrada...