"Ślub od pierwszego wejrzenia". Te małżeństwa rozpadły się z hukiem! Wyjątkowo źle dobrane przez ekspertów pary

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jeszcze do niedawna mogli śledzić losy uczestników siódmej edycji miłosnego eksperymentu, w której żadne z małżeństw finalnie nie przetrwało. Łącznie we wszystkich edycjach związek małżeński zawarło 21 par. Udało się tylko nielicznym. W zdecydowanej większości przypadków ekspercki nos zawiódł. Przypomnijmy sobie wszystkie pary, którym się nie udało. Te małżeństwa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozpadły - niektóre z głośnym hukiem!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia": nieznajomi na poważnie biorą ślub

Od 2016 roku w telewizji TVN i TVN7 emitowany jest program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Produkcja doczekała się już ośmiu edycji (premiera najnowszej 6 września 2022 roku), a poprzednie cieszyły się średnią oglądalnością sięgającą ponad milion. Jeszcze do niedawna widzowie mogli śledzić losy trzech par z siódmej edycji programu, z których jak się okazało żadna nie przetrwała próby czasu.

Nowy ekspert wywołał w sieci burzę. Wcześniej także nie brakowało skandali wokół "ŚOPW"!Zobacz więcej

W poprzednich edycjach osiemnaście par zawarło związek małżeński. Wcześniej się nie znały, a przyszli małżonkowie poznali się dopiero przed urzędnikiem mającym udzielić im ślubu. O dobór partnerów zadbali eksperci, którzy na podstawie wielu czynników dobierają pary, które mają szansę przetrwać. Jak się jednak okazało, tylko w nielicznych przypadkach eksperyment się udał. Małżeństwem do dzisiaj są Paulina i Krzysztof z "ŚOPW 2", Anita i Adrian z trzeciej edycji, Agnieszka i Wojtek z "czwórki", a także Aneta i Robert z szóstej odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

W pozostałych przypadkach związki kończyły się rozwodem. Część par rozstawała się jeszcze podczas trwania programu, a inni dochodzili do tego wniosku nieco później. Są także uczestnicy, którzy nawet doczekali się przyjścia na świat pociechy, ale... ich drogi się rozeszły.

Zobacz w galerii pary ze "ŚOPW", którym się nie udało

Zobacz galerię

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Ślub od pierwszego wejrzenia: o czym jest?

Uczestnicy programu dowiadywali się, z kim wezmą ślub, dopiero na ślubnym kobiercu. Przez kolejne odcinki relacjonowane były pierwsze chwile małżeństw. W ostatnim odcinku (tj. po miesiącu wspólnego życia) pary decydowały, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód - czytamy w charakterystyce programu.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×