ślub od pierwszego wejrzenia uczestnicy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Krzysztof i Paulina znowu są razem? "Jest znacznie lepiej i nasze relacje się poprawiły". Fani nie kryją zachwytu

Krzysztof Zborek i Paulina Brzoza byli bohaterami 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć para wydała na świat synka Janka, to niestety ich małżeństwo nie przetrwało. Mężczyzna w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział, jak wyglądają ich obecne stosunki oraz czy para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

10.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich miłość rozkwitła pod okiem kamer. Którym parom udało się powiększyć swoje szczęście o maluszka?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" polega na tym, że dwoje nieznajomych decyduje się wstąpić w związek małżeński pod okiem kamer. Nie wszystkim parom udaje się zbudować relację. Niektórym jednak wychodzi to znakomicie, a ich szczęście się niemalże dosłownie mnoży. Które z par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są dziś rodzicami? Oto lista!

02.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dariusz Stanuchowski szukał miłości w telewizji. Dzisiaj szokuje widzów swoim zajęciem!

Dariusz Stanuchowski był jednym z pierwszych śmiałków, którzy postanowili odważyć się zmienić coś w swoim życiu i wziąć udział w eksperymencie pt. "Ślub od pierwszego wejrzenia". Teraz o Dariuszu znowu jest głośno, a widzowie tvnowskiego show są w szoku, gdy dowiadują się, czym zajmuje się mężczyzna! Zobaczcie sami.

16.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Agata Ząbczyk od czasu programu przeszła ogromną metamorfozę! Dzisiaj jest szczęśliwą narzeczoną i szykuje się do ślubu!

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych show telewizji TVN. Audycja doczekała się już emisji sześciu sezonów i twórcy zdecydowanie nie powiedzieli ostatniego słowa! Przed premierą 7. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia", warto zajrzeć do jednej z barwniejszych uczestniczek 3. edycji programu - Agaty Ząbczyk, która od czasu emisji show przeszła ogromną metamorfozę!

09.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Paulina odniosła się do wpisu Krzysztofa o rozwodzie! Jak naprawdę wyglądają jego kontakty z synem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od swojej pierwszej edycji wywołuje ogromne kontrowersje. Sam fakt, że ślub biorą obcy sobie ludzie oburza wielu, a historia programu pokazała, że nawet pary, które doczekały się potomstwa, mogą finalnie okazać się pomyłką. Właśnie tak jest z Krzysztofem i Pauliną z 2. edycji show.

06.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Co słychać u uczestników 4. sezonu? Dzieci w drodze! Sprawdziliśmy, jak radzą sobie Agnieszka i Wojciech oraz Oliwia, Łukasz, Joanna i Adam

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" śledzą aktualnie losy uczestników szóstego sezonu programu. Tymczasem my wracamy do czwartej edycji programu. Pamiętacie jeszcze jej uczestników? W związek małżeński wstąpili Agnieszka i Wojciech, Oliwia i Łukasz oraz Joanna i Adam. Co dziś u nich słychać?

29.11.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×