Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga Śmiechowicz przejdzie kolejną metamorfozę! Zdecydowała się na zabieg chirurgiczny. "Trzymajcie kciuki za chirurga"

Iga Śmiechowicz była uczestniczką 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć od jej występu w popularnym show minęło już sporo czasu, to kobieta nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów programu. Na łamach swoich mediów społecznościowych Iga poinformowała, że zamierza się poddać kolejnemu zabiegowi poprawiającemu jej urodę. Na co tym razem się zdecydowała?

22.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Wichrowski w mocnych słowach krytykuje najnowszą edycję programu. "Za chwilę pod namioty ich wyślą..."

Marcin Wichrowski był uczestnikiem 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dał się wówczas poznać telewidzom jako jeden z najskrytszych bohaterów ślubnego show TVN. Uczestnik postanowił w niewybrednych słowach skomentować najnowszą edycję programu, która przez wielu telewidzów jest uważana za wyjątkowo nudną. Co takiego powiedział bohater 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

22.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", jednak nie można zapominać o uczestnikach poprzednich edycji. Szczególnie o tych, którym eksperci jedynie utrudnili życie swoimi wyborami. Mowa tutaj o Karolu Macieszu i Laurze Wielich ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5", którzy sami musieli się odnaleźć i dlatego dzisiaj cieszą się szczęściem. Zakochani spodziewają się dziecka? Internauci dopatrzyli się pewnych szczegółów, a uczestnik "ŚOPW" wymownie komentuje ich spekulacje!

20.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr ironizuje z fanów "ŚOPW 7", którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?

Internetowa emisja finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Część fanów jest w szoku, po tym, co zobaczyła w ostatnich minutach ostatniego odcinka popularnego programu. Niektórzy wciąż zastanawiają się nad dalszymi losami niektórych uczestników, jak chociażby Piotr i Dorota. Tutaj nowe światło rzucił sam Piotr, który w sieci próbował ironizować z fanów programu, którzy go krytykowali.

19.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka zmieniła dla Kamila całe życie. On ją zostawił dwa tygodnie po programie! Kamil w ogniu krytyki widzów "ŚOPW 7"!

Kamil Borkowski nie ma łatwo po finale programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż telewizyjna emisja finałowego epizodu "ŚOPW 7" dopiero przed nami, to ci, którzy oglądali finał na Player, już wiedzą, jak zachował się Kamil. Widzowie są w szoku i nie zostawiają na mężczyźnie suchej nitki!

18.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota jest w ciąży?! Internauci są tego pewni! Sensacyjne ustalenia fanów o uczestniczce "ŚOPW 7"

Za nami "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Wiemy już, które pary postanowiły o siebie zawalczyć, a które odpuścić. Nie brakowało zaskoczeń! Jednak chyba największym zaskoczeniem dla wielu jest plotka, jaka krąży wokół jednej z uczestniczek. Chodzi o Dorotę! Zdaniem fanów programu - uczestniczka 7. edycji jest w stanie błogosławionym! Czy Dorota faktycznie jest w ciąży?

18.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja zaczęła zabiegać o Adama! Wyjaśniła, czemu jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż finał programu tuż tuż, to sytuacje między małżeństwami wciąż nie są jasne. Tym razem byliśmy świadkami tego, jak o Adama zaczęła zabiegać Patrycja! Dziewczyna wyjaśniła też, dlaczego jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"? Sprawdźcie!

17.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska pokazała archiwalne zdjęcie swojej mamy. Postanowiła je odtworzyć! Wyglądają niczym bliźniaczki!

Anita Szydłowska to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3". To prawdziwa duma stacji TVN i producentów programu, bowiem jej małżeństwo można wręcz uznać za modelowe i będące wzorem dla przyszłych uczestników "ŚOPW". Teraz Anita postanowiła pokazać archiwalne zdjęcie swojej mamy. Zobaczcie podobieństwo kobiet!

13.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko pokazała swoje mieszkanie! Zobacz, jak mieszka uczestniczka "ŚOPW 7"!

Agnieszka Miezianko to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Pochodząca z Białegostoku 29-latka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat "ŚOPW 7". Teraz jednak postanowiła pochwalić się nowym mieszkaniem! Zobaczcie, jak mieszka uczestniczka programu TVN!

11.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! To małżeństwo nie ma żadnych szans? Co jeszcze wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 11. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Wśród par "ŚOPW 7" żadnej większej poprawy. Piotr i Dorota wciąż nie wiedzą na czym stoją, a Agnieszka planuje wspólne życie u boku Kamila. Czy jej mąż ma podobne plany? Jednak widzowie z pewnością największą uwagę zwrócą na... żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"!

10.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×