Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 9. Rodzina powitała Izabellę i Kamila szampanem i... bigosem! Trzy pary musiały skorzystać z pomocy ekspertów!

Za nami 9. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Nowożeńcy zbliżają się do siebie, jednak pojawiają się również konflikty i nieporozumienia! Trzy pary potrzebowały pomocy ekspertów w trudnych początkach relacji i wspólnego życia! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku "Ślubu od pierwszego wrażenia 5"!

23.04.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 8. Laura i Maciej spędzą wspólną noc po powrocie z podróży poślubnej? Iga strzeliła focha z powodu niewinnego żartu Karola!

Za nami 8. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Czas wrócić do normalnego życia! Laura i Maciej spędzą wspólną noc po powrocie z podróży poślubnej? Iga strzeliła focha z powodu niewinnego żartu Karola! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 8. odcinku "Ślubu od pierwszego wrażenia 5"!

16.04.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 6. Kamil próbuje przekonać do siebie zdystansowaną Izę. Nie ma łatwo! Laura i Maciej są najlepiej dobraną parą?

Za nami weselne przyjęcia w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Nowożeńcy mieli okazję przełamać pierwsze lody. Kto się do siebie zbliżył, a kto potrzebuje na to nieco więcej czasu? Czy zdystansowana Iza przekona się do Kamila? Sprawdź, co wydarzyło się w 6. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5".

02.04.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga zachowywała się na weselu "jak stara zrzęda". Internauci znaleźli "dowód" na koniec jej małżeństwa z Karolem

Iga i Karol z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem? Para swój najważniejszy moment w programie ma już za sobą, a wszystkie szczegóły są już analizowane przez fanów programu. Ci nie wróżą im jednak szczęścia... Internauci znaleźli "dowód" na to, małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało.

29.03.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×