ślub opozda królikowski

"Kryptonim Polska". Antoni Królikowski żałuje ślubu z Joanną Opozdą i rozpływa się nad nową partnerką. "Jest moim aniołem"

Antoni Królikowski nie miał ostatnimi czasy lekko - w dużej mierze na własne życzenie. Burzliwe rozstanie z Joanną Opozdą, walka sobowtórów, paparazzi śledzący każdy krok jego i jego nowej partnerki, wyznanie o chorobie - wszystko to zapewniło Królikowskiemu pierwsze strony w kolorowej prasie. Aktor udzielił właśnie wywiadu, w którym stara się wytłumaczyć swoją perspektywę. Wyznaje również, czego żałuje i rozpływa się nad nową partnerką.

26.09.2022Kryptonim Polska

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda pozbywa się pamiątek po ślubie z Antonim Królikowskim! Wystawiła na sprzedaż ślubne kreacje

Joanna Opozda ma za sobą nieciekawy czas - od momentu, gdy na jaw wyszła niewierność jej męża będąca wówczas w połogu aktorka wycofała się z życia publicznego. Jak sama jednak wyznała, nie mogła pozwolić sobie na zbyt długi urlop macierzyński, mając dziecko na utrzymaniu. Joanna Opozda zdecydowała się też definitywnie zamknąć za sobą etap małżeństwa i pozbyć pamiątek po tym dniu!

02.07.2022Brigitte Bardot cudowna

Przeczytaj także:

Teraz Izabela, a wcześniej? Pamiętacie wszystkie kobiety Antka Królikowskiego? Lista jego miłosnych podbojów jest długa

Jego liczne miłosne podboje kończyły się... różnie. Aktor Antoni Królikowski spotykał się z wieloma pięknymi kobietami. Obecnie głośno o nim za sprawą związku z tajemniczą Izabelą, ale wcześniej był mężem Joanny Opozdy - para nie otrzymała jeszcze rozwodu. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Antka Królikowskiego i jego partnerek.

27.11.2022Przez Atlantyk

Joanna Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzest Vincenta i nie zaprosiła Królikowskich? Antoni Królikowski zabrał głos, a aktorka pokazała SMSy!

Konflikt między rozwodzącymi się małżonkami, Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim ma niestety swój dalszy ciąg. Dzisiaj media obiegła wiadomość, że Antoni Królikowski oraz jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zostali zaproszeni na chrzest Vincenta, który finalnie się nie odbył. Teraz głos w tej sprawie zabrali zarówno Antek Królikowski, jak i Joanna Opozda, z czego aktorka postanowiła pokazać SMSy! Jaka jest prawda?

16.07.2022Brigitte Bardot cudowna

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski źródłem problemów kolegów z planu. Przez niego tracą pieniądze!

Antoni Królikowski pojawia się w mediach w ostatnim czasie głównie w negatywnym kontekście. Wywołuje jedną medialną burzę za drugą, a jego ostatni wybryk - niechlubny pomysł zorganizowania walki sobowtórów - sprawił, że zdecydował się wycofać w cień. Oznacza to również wycofanie się z życia zawodowego, a to z kolei oznacza kłopoty dla niektórych z jego kolegów z planu.

10.04.2022Przez Atlantyk

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski przeprosił za "prowokację". Tłumaczy, że został źle zrozumiany i obiecuje "przyspieszenie inicjatywy"!

Antoni Królikowski ostatnimi czasy nie ma najlepszej passy. Aktor mierzy się z ogromną falą krytyki za swoje wybory w życiu prywatnym, czyli odejście od matki swojego pierworodnego. W pierwszy weekend kwietnia Królikowski "dolał oliwy do ognia", publikując na Instagramie zdjęcie z sobowtórami przywódców Ukrainy i Rosji i zapowiadając ich walkę. Teraz aktor usiłuje się wycofać ze swoich deklaracji i tłumaczy, że "prowokacja" została źle zrozumiana.

04.04.2022Przez Atlantyk

"Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda wnosi pozew o rozwód. Ma dowody na niewierność Antka Królikowskiego?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Media żyły związkiem pięknej aktorki i aktora, "cieszącego" się niechlubną opinią amanta. Obecnie wspomina się o nich w odniesieniu do rozpadu związku - aktor miał zdradzać swoją żonę gdy ta była w ciąży. Joanna Opozda podobno zdecydowała się na rozwód i zbiera dowody na niewierność Antoniego Królikowskiego.

04.03.2022Brigitte Bardot cudowna

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×