Ślub syna Zenka Martyniuka. Para Młoda podjechała pod kościół czerwonym Cadillakiem! [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami iście królewski ślub i wesele syn Zenka Martyniuka - Daniela. Zanim Para Młoda powiedziała sobie sakramentalne "TAK", podjechali pod kościół Świętego Krzyża w Grabówce czerwonym Cadilakiem! Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Ślub syna Zenka Martyniuka - Daniel i jego ukochanej 19-letniej Eweliny Golczyńskiej odbył się 6 października 2018 r. w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Zanim szczęśliwie zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "TAK", zrobili furorę podjeżdżając pod kościół zabytkowym czerwonym Cadillakiem Eldorado.

Samochód prowadził oczywiście syn największej w Polsce gwiazdy disco polo - Daniel. Po wyjściu z samochodu Para młoda zostałą powitana przez rodziców, a potem wszyscy udali się do kościoła. Ceremonia była prowadzona przez kilku księży.

Sakrament małżeństwa jest wyznaniem wobec Boga, rodziców, rodziny, przyjaciół, znajomych. Że jest się uczniem miłości. Że miłość jest rzeczywistością większą ode mnie. Że miłość ma konkretny imię - Ewelina i Daniel. Że miłość to droga Boga do zgromadzenia wszystkich, a także rozpoznania, że ta miłość jest krucha i skierowana na Boga, który jest źródłem miłości. Trzeba ten dar miłości wiecznie uszczęśliwiać, aby tę miłość budować, aby stawała się silniejsza, ujmująca, powodowała ciarki na ciel, obfita w przebaczenie była, ukierunkowana na wieczność i na szczęście, na rodzinną miłość, przede wszystkim między Wami, Danielu i Ewelino - mówił ksiądz podczas kazania.

Ślub syna Zenka Martyniuka! Kim jest wybranka Daniela? [ZDJĘCIA, SUKNIA ŚLUBNA, DATA ŚLUBU]Zobacz więcej

Jak informowały media muzyk i lider zespołu Akcent nie szczędzi funduszy na uroczystość, której koszt wyniósł podobno milion złotych. Suknia panny młodej i kreacja pana młodego wyszły spod ręki białostockiej projektantki mody Elwiry Horosz. Zaproszenie na ślub Daniela Martyniuka mieli otrzymać m.in. Radek Liszewski i rodzeństwo Gwiazdowskich z zespołu Mig. Wesele Daniela Martyniuka zostało zorganizowane dla 250 osób. Jak podaje Super Express, Zenek Martyniuk podarował Młodej Parze mercedesa wartego 450 tysięcy złotych. Po weselu Para Młoda uda się w podróż poślubną do Ameryki Południowej.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z przyjazdu Pary Młodej na ceremonię zaślubin.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Zyta (gość)

  Tyle milionów wydał na wesele syna a za kilka lat będzie płakał że ma małą emeryturę.Trzeba odkładać jak się ma a nie potem mieć pretensje do całej POLSKI

  07.10.2018 21:55
 • Daniel (gość)

  Olac to.

  07.10.2018 21:32
 • tutejszy (gość)

  Dużo szczęścia i zdrowia.

  07.10.2018 18:22
 • mm (gość)

  19 lat i do ołtarza....masakra...

  07.10.2018 17:55
 • Polacy (gość)

  A co nas obchodzi jakis tam zenek martyniuk i jego syn tyle co nic

  07.10.2018 12:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×