Ślub w "Klanie"! Kiedy Paweł i Jadwiga zostaną małżeństwem?

Ślub Pawła i Jadwigi w "Klanie" jest przesądzony! Miłość z młodzieńczych lat w końcu zostanie spełniona!

Multimedia

Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) przygotowuje się do ślubu! Prawie dwa lata po śmierci żony Krystyny (Agnieszka Kotulanka) lekarz decyduje się na poważny krok w swoim życiu. Jego wybranką jest jego ukochana z lat studenckich, Jadwiga (Dorota Kamińska).

Ślub Pawła i Jadwigi w "Klanie" będzie można zobaczyć w nowych odcinkach serialu na Wielkanoc. – Na razie jeszcze nie dostałem scenariusza ślubnego, bo nagrywamy odcinki z wyprzedzeniem. Obecnie gramy sceny, które ukażą się na przełomie lutego i marca. Ale spodziewam się wielkiego wesela u Lubiczów, bo wszystko do tego zmierza. Może uda się już na Wielkanoc – wyjawił Tomasz Stockinger w jednym z wywiadów.

Dzięki Jadwidze, Paweł poradził sobie w trudnym czasie po śmierci żony. Także jego dzieci - córki Agnieszka (Paulina Holtz) i Ola (Kaja Paschalska) oraz syn Pawełek (Julian Peciak) - mimo wcześniejszej niechęci do przyjaciółki ojca, teraz będą szczęśliwe, że Paweł znowu układa sobie życie. Ślub w rodzinie Lubiczów będzie kolejną okazją do spotkania wszystkich bliskich oraz przyjaciół.

Komentarze

Skomentuj
  • majak (gość)

    Już nie mogę się do czekać tego odcinka ślubu i Pawła i wigi na Wielkanoc 2016:}

    05.02.2016 18:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×