Śluby bohaterów "Sanatorium miłości" - przeżyjmy to jeszcze raz! Wiadomo już, kto będzie następny?

"Sanatorium miłości" to program, który łączy ludzi po 60. roku życia. Niektórym się udało i dziś mogą się cieszyć urokami małżeństwa o boku swoich drugich połówek. Przypominamy, którzy kuracjusze z "Sanatorium miłości" wzięli ślub i publikujemy wyjątkowe zdjęcia z tych ceremonii. Pokazujemy również, którzy z kuracjuszy mogą niedługo powiększyć "ślubną" listę programu.

Multimedia

"Sanatorium miłości" jest jednym z niekwestionowanych hitów TVP. Od 2019 roku, telewidzowie z wypiekami na twarzy śledzą losy uczestników słynnego randkowego show dla seniorów, w którym ci nie bacząc na swój wiek starają się ponownie znaleźć miłość na całe życie. Niedawno widzowie mogli oglądać miłosne zmagania kuracjuszy w 4. już edycji "Sanatorium miłości", w której uczucie połączyło m.in. Natalię i Marka, którzy już się nawet zaręczyli!.

Iwona i Gerard zdobyli sławę, ale nie wszyscy chcą żyć na świecznikuZobacz więcej

Tak wyglądały śluby uczestników "Sanatorium miłości"! Wiadomo już, którzy kuracjusze będą następni?

"Sanatorium miłości" niejednokrotnie pomagało seniorom w znalezieniu swojej wybranki lub wybranka. Choć nie zawsze byli oni uczestnikami, to niewątpliwie rozgłos zdobyty za sprawą udziału w programie sprzyjał dalszym miłosnym poszukiwaniom. Niektórzy z bohaterów poprzednich edycji, tworzą dziś zgodne i szczęśliwe małżeństwa. Należą do nich Władysław Balicki oraz Adam Siewierski. W naszej galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia z zaślubin obu kuracjuszy, a także typujemy, którzy uczestnicy "Sanatorium miłości" mogą ku uciesze swoich fanów wziąć ślub.

TAK WYGLĄDAŁY ŚLUBY UCZESTNIKÓW "SANATORIUM MIŁOŚCI"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Edward (gość)

  Panowie z dużymi emeryturami mają wielkie wzięcie.

  13.08.2022 18:54
 • On i ona (gość)

  Dajcie spokój co tu i kogo pokazywać to ich sprawy co się komu podoba czasami trudno się nawet patrzy z boku na te wybory cóż samo życie czemu Ci starsi ludzie są tacy naiwni czego szukają a potem rozczarowania

  12.08.2022 02:58
 • Ja (gość)

  Odbierzcie jej prawo do prowadzenia programów, gdyż ciągle ktoś umiera

  07.06.2022 08:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×