"Sługa narodu". Marcin Hycnar zagra postać Wołodymyra Zełenskiego? Telewizja Polsat potwierdza!

Od momentu zakupienia przez Polsat praw do produkcji polskiej wersji "Sługi narodu", media długo zastanawiały się, kto wcieli się w postać odgrywaną pierwotnie przez Wołodymyra Zełenskiego. Wielu uważało, że wybór padnie na Piotra Adamczyka. Tymczasem telewizja Polsat właśnie potwierdziła, że główną rolę w polskiej wersji "Sługi narodu" zagra Marcin Hycnar!

Multimedia

Marcin Hycnar zagra postać Wołodymyra Zełenskiego w polskim "Słudze narodu"? Telewizja Polsat potwierdza!

W momencie, gdy do wiadomości publicznej podano, że telewizja Polsat zakupiła prawa do produkcji polskiej wersji ukraińskiego serialu "Sługa narodu", zaczęło się zgadywanie, kto wcieli się w postać odgrywaną przez obecnego prezydenta Ukrainy. Emitowana oryginalnie w latach 2015-2019 produkcja opowiadała o sfrustrowanym nauczycielu, który przypadkiem zostaje prezydentem Ukrainy. W główną rolę wcielał się Wołodymyr Zełenski, któremu serial nie tylko pomógł zbudować popularność, ale także przyczynił się do zrobienia prawdziwej kariery politycznej. Produkcja serialu została przerwana w 2019 roku z tytułu wygranych przez Zełenskiego wyborów prezydenckich.

Makary Janowski wziął ślub! To już drugie małżeństwo 33-letniego syna Roberta Janowskiego!Zobacz więcej

Polska produkcja ma zadebiutować jeszcze jesienią tego roku na platformie Polsat Box Go. Wiadomo już, że telewizja Polsat skompletowała obsadę, jednak na razie potwierdzono wyłącznie odtwórcę głównej roli, Marcina Hycnara. Tę informację podał serwis wirtualnemedia.pl, który uzyskał potwierdzenie od telewizji Polsat.

Wiadomo, że o tę rolę w wewnętrznym castingu stacji walczyli również m.in. Piotr Adamczyk, Maciej Stuhr oraz Borys Szyc.

Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?Zobacz więcej

Marcin Hycnar jest znany widzom z takich seriali jak "Daleko od noszy", "Na dobre i na złe", "Prawo Agaty", "Boża podszewka II" i "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać Pawła Zwoleńskiego.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×