"Sługi boże". Bartłomiej Topa, Julia Kijowska i zakrwawiona Karolina Kominek w nowym kryminale [ZDJĘCIA]

Trwają prace nad nowym filmem Mariusza Gabrysia pt. "Sługi boże". W rolach głównych pojawią się Bartłomiej Topa, Julia Kijowska oraz Małgorzata Foremiak. Zobaczcie zdjęcia z planu!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"Sługi boże". Trwają zdjęcia do kryminału z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremiak [ZDJĘCIA]
"Sługi boże". Zobacz zdjęcia z planu nowego polskiego kryminału [ZDJĘCIA]

Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch (Julia Kijowska) - niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się że do Wrocławia przybywa także wysłannik Watykańskiego Banku dr.Kuntz.

Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika z Watykanu? Zanim ta zagadka zostanie rozwiązana komisarz Warski i Ana Wittesch muszą nauczyć się jak współpracować i wzajemnie sobie zaufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna...

W głównych rolach w filmie pojawią się Bartłomiej Topa, Małgorzata Foremiak oraz Julia Kijowska. Ponadto w obsadzie znaleźli się m.in. Karolina Kominek, Adam Woronowicz, Andrzej Konopka oraz Zbigniew Stryj.

"SŁUGI BOŻE" W KINACH OD 16 WRZEŚNIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×