sługi boże

"Sługi wojny". Gwiazdy na premierze filmu! Piotr Stramowski zdradza, co działo się na planie!

W środę 21 sierpnia, w Pałacu Kultury i Nauki w warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta polska premiera filmu „Sługi wojny” w reżyserii Mariusza Gawrysia. Sensacyjny thriller przyciągnął do kina wielu przedstawicieli świata mediów i kultury. Zobaczcie zdjęcia oraz sprawdźcie wywiad z Piotrem Stramowskim, który zdradził nam, co działo się na planie produkcji!

22.08.2019Sługi wojny

"Sługi wojny". Piotr Stramowski i pilnie strzeżona tajemnica polskiej armii! Czego spodziewać się po nowym filmie sensacyjnym?

Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego filmu Mariusza Gawrysia pt. "Sługi wojny". Gwiazdą obrazu, który jest luźną kontynuacją "Sług bożych", jest Piotr Stramowski. Na ekranie partnerują mu Maria Kania, Zbigniew Stryj oraz Paweł Królikowski. Mieliśmy okazję być na warszawskim planie filmu i porozmawiać z aktorami. Sprawdźcie naszą relację z planu filmu "Sługi wojny"!

19.08.2019Sługi wojny

Premiery kinowe 16.09.2016. Nowości filmowe, które warto obejrzeć! [GALERIA]

Wrzesień w pełni, a to oznacza, że w kinach pojawiają się coraz ciekawsze filmy. Tym razem możecie wybrać się na intrygujący polski kryminał z Bartłomiejem Topą w roli głównej, czyli "Sługi boże". Ale jeżeli wolicie amerykańskie komedie romantyczne, to za żadne skarby nie możecie przegapić wielkiego powrotu Bridget Jones! Do tego w kinach horror "Blair Witch", dyskretna opowieść o homoseksualnym uczuciu pt. "Mając 17 lat" oraz przyrodniczy dokument "Królestwo".

16.09.2016Premiery kinowe

"Sługi boże". Nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo w zwiastunie filmu! [WIDEO]

Już za dwa tygodnie do kin wejdą „Sługi boże” z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak. Premiera kryminału odbędzie się tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni w ramach Konkursu Głównego. Od dziś dostępny jest wyjątkowy materiał – nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo, „Biegnij dalej sam”, która premierowo znalazła się w drugim zwiastunie filmu. Utwór usłyszymy w kinach 16 września.

03.09.2016Sługi boże

"Sługi boże". Zbrodnia i tajemnica w nowym, odważnym polskim filmie [WIDEO]

„Sługi boże”, kryminał z Bartłomiejem Topą jako nieustępliwym komisarzem Warskim, wejdzie do kin już 16 września. W śledztwie w sprawie tajemniczych śmierci kobiet doświadczonemu policjantowi pomagać będzie młoda analityczka – w tej roli Julia Kijowska. Na ekranie zobaczymy również Małgorzatę Foremniak, Henryka Talara, Adama Woronowicza oraz Krzysztofa Stelmaszyka. Prezentujemy zwiastun oraz plakat filmu.

09.08.2016Sługi boże

"Sługi boże". Bartłomiej Topa na tropie zbrodni! [WIDEO]

Kryminał „Sługi boże” wejdzie do kin już 16 września. Nieoczywista fabuła, mroczna tajemnica oraz mocne kreacje wybitnych polskich aktorów dają nadzieję na kino gatunkowe na wysokim poziomie. Na ekranie, w głównych rolach, zobaczymy Bartłomieja Topę, Julię Kijowską oraz Małgorzatę Foremniak. Towarzyszyć im będą m.in.: Henryk Talar, Adam Woronowicz oraz Krzysztof Stelmaszyk. Dziś prezentujemy pierwszy teaser filmu.

14.07.2016Sługi boże

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×