"Służby specjalne". Niedoceniony serial Patryka Vegi już na Netflix! Zobaczcie kulisy działania seryjnego samobójcy!

Kolejne dobre wieści dla fanów polskich produkcji na Netflix. Na platformie właśnie zadebiutował niedoceniony serial Patryka Vegi pt. "Służby specjalne", który oparty jest na filmie "Służby specjalne" z 2014 roku.

Multimedia

Był rok 2014. Patryk Vega, po zrealizowaniu kilku komedii, które pogrążyły go w oczach widowni, postanowił powrócić do gatunku, który przyniósł mu największą sławę oraz uznanie, czyli sięgnął po akcję, sensację i odwołania do rzeczywistych wydarzeń. W ten sposób powstały "Służby specjalne", które opowiadają o pracy polskich specsłużb po likwidacji WSI i zdradzają kulisy działania "seryjnego samobójcy".

"Służby specjalne" były swoistym łącznikiem między stylem Patryka Vegi znanym ze starego "Pitbulla", a nowym, stabloidyzowanym do cna, stylem, który zapoczątkował film "Pitbull. Nowe porządki" (2016). Serialowa wersja rozszerza fabułę filmu, a także wprowadza nowych bohaterów, którzy są wręcz odkryciem serialowych "Służb specjalnych", jak chociażby bohater wykreowany przez bezbłędnego Krzysztofa Czeczota.

Małgorzata Rozenek-Majdan w pełnym seksu zwiastunie nowego filmu Patryka Vegi! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Serial zawiera elementy thrillera politycznego, kryminału, filmu sensacyjnego i psychologicznego. Zobaczymy w nim kulisy pracy w służbach specjalnych oraz historie osobiste i rodzinne dramaty bohaterów. Głównymi postaciami są: podporucznik Aleksandry Lach (Olga Bołądź), pułkownika Marina Bońko (Janusz Chabior) i kapitana Janusza Cerata (Wojciech Zieliński). Scenariusz – w porównaniu z wersją kinową – wzbogacony został o nowe wydarzenia, fakty i postaci. Elementy thrillera politycznego będą przeplatać się z życiowymi problemami głównych bohaterów. W tym celu reżyser, oprócz emocjonujących scen akcji, włączył do serialu liczne wątki pokazujące zmagania oficerów służb specjalnych z rodzinnymi dramatami.

Gwiazdami "Służb specjalnych" są Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Kamilla Baar, Eryk Lubos, Agata Kulesza, Jan Frycz oraz Andrzej Grabowski. Serial liczy 5 odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pan arturr (gość)

    Pan artur widze wybitny debil przedstawiciel państwa republiki polskiej

    23.01.2021 14:16
  • Artur (gość)

    Ten serial to dno. Gra aktorska nie istnieje. dzwiek realiziwał ktoś głuchy. Ciezko zrozumiec, co mówia aktorzy.

    21.01.2021 23:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×