"Small town, big love". Nowy randkowy program od TTV! Będzie lepszy niż "Rolnik szuka żony"?

Już wkrótce w TTV zobaczymy nowy program randkowy, "Small town, big love"! Czego możemy się spodziewać? Jak się zgłosić? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Programy randkowe cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością. W TVP hitem jest swojski "Rolnik szuka żony", a w Polsacie i TVN królują egzotyczne formaty, czyli "Love Island" i "Hotel Paradise". Już wkrótce może dołączyć do nich kolejny program, "Small town, big love".

Dagmara Kaźmierska i Conan wystąpili w teledysku do piosenki disco polo! "Baw się dobrze" nowym hitem?Zobacz więcej

Program TTV będzie opowiadał o ustatkowanych mężczyznach z małych miejscowości, którzy mają ważną rolę w swoich lokalnych społecznościach, a jedyne, czego im brakuje, to miłość. O ich względy będą rywalizować nowoczesne kobiety z dużych miast, które będą chciały zmienić środowisko i również znaleźć prawdziwe uczucie.

Format "Small town, big love" narodził się w Danii, gdzie osiągnął bardzo duży sukces. Mimo że również tutaj uczestnikami są mężczyźni z prowincji, to w przeciwieństwie do programu "Rolnik szuka żony", kandydatki na początku nie są przypisane do konkretnego uczestnika i panowie mogą rywalizować o ich względy w trakcie dwóch zapoznawczych randek.

Julia i Dominik są nierozłączni! Zwycięzcy programu opowiedzieli o swoim związkuZobacz więcej

Każdy uczestnik może zabrać do swojej miejscowości 4 kandydatki. Gdy dwóch panów rywalizuję o jedną z nich, ostateczny wybór do kobiety. W dalszej części programu mężczyźni spędzają czas z wybranymi kandydatkami i w każdym odcinku odsyłają jedną z nich. Tak wyglądało to w Danii, niewykluczone jednak, że polskiej wersji będą pewne zmiany.

Obecnie trwają castingi. Twórcy programu poszukują singli i singielek w wieku 25-40. Formularz zgłoszeniowy można odnaleźć tutaj. Czy nowy program TTV ma szanse przebić kultowego "Rolnika"? Wkrótce zapewne się o tym przekonamy! Niestety data premiery nowego show nie jest jeszcze znana.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×