"Small World". Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Karolina Pisarek. Jak wyglądają rodzice polskich gwiazd? Którzy celebryci pokazują swoje rodziny? Zobacz naszą galerię!

W mediach społecznościowych możemy obserwować życie prywatne naszych ulubionych celebrytów. Wielu z nich odsłania przed fanami swoje codzienne życie i bliskich. Które polskich gwiazd pokazały swoich rodziców? Czy są do nich podobni? Zobacz nasze zestawienie!

Multimedia

Wielu celebrytów prężnie działa w mediach społecznościowych. To m.in. na Instagramie możemy zobaczyć kulisy ich pracy. Czasami gwiazdy decydują się nawet na okrycie przed fanami swojej bardziej prywatnej odsłony. Niektórzy z nich publikują zdjęcia ze swoimi bliskimi. Które polskie gwiazdy nie ukrywają swoich rodziców i chętnie chwalą się zdjęciami, na których z nimi pozują? Wśród artystów, którzy pokazali swoich rodziców można wymienić m.in. Julię Wieniawę, Małgorzatę Kożuchowską, Karolinę Pisarek, czy Małgorzatę Sochę.

Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. Kim są? Aktorka ma z nimi bardzo bliską relacjęZobacz więcej

Rodzice Julii Wieniawy

Julia Wieniawa bardzo często pokazuje się na imprezach branżowych ze swoją mamą. Marta Wieniawa-Narkiewicz jest na co dzień menadżerką swojej córki. To ona zajmuje się budowaniem wizerunku Julii oraz wyszukiwaniem dla niej najbardziej interesujących propozycji. Nie wiele osób wie jednak, kim jest tata młodej aktorki. Konrad Wieniawa-Narkiewicz to również artysta. Mężczyzna jest cenionym plastykiem. Zajmuje się malarstwem, grafiką i rysunkiem. Julia czasami publikuje zdjęcia również z tatą.

Więcej fotografii Julii z rodzicami znajdziesz w naszej galerii.

Kto jeszcze podzielił się zdjęciami z bliskimi? Które gwiazdy pokazały swoich rodziców? Zobacz nasze zestawienie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bardzo polecam  POLITYKA+ 👍👍👍

    👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 Nowy kanał na youtube POLITYKA+   Znajdziecie tam hity polityczne takie jak : MINĘŁA 20, WORONICZA17, FORUM oraz inne materiały dotyczące polityki polskiej i zagranicznej. Wszystko okraszone specyficznym poczuciem humoru.    kliknij link :

    https://m.youtube.com/watch?v=QUByzwtTArQ

    👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

    04.11.2021 18:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×