"Small World". Patryk Vega w końcu pokazał zwiastun swojego filmu o pedofilii i handlu dziećmi! Będzie skandal?

"Small World" ma już status filmu widmo. Patryk Vega po raz pierwszy swój film o pedofilii i handlu dziećmi zapowiadał już w 2019 roku, jednak do teraz produkcja nie ujrzała światła dziennego. Wkrótce może się to zmienić!

Multimedia

"Small World" to film, o którym szeroko dyskutowano już na początku 2020 roku, gdy Patryk Vega pokazał... zapowiedź zwiastuna. Wówczas twierdził, że pełny zwiastun "Small World" widzowie będą mogli obejrzeć w kinach tuż przed seansem innego filmu Vegi pt. "Bad Boy". I tak rzeczywiście było, jednak do tej pory zwiastun "Small World" nie pojawiał się w sieci.

Aż do teraz! Patryk Vega w końcu pokazał zwiastun filmu, który zapowiadał jako najpoważniejszy w swojej karierze. Vega, który twierdził, że film chce wysłać na festiwale filmowe na całym świecie, jego promocję tak właściwie uruchomił już jakiś czas temu, gdy wypuścił do sieci dokument pt. "Oczy diabła".

Patryk Vega zapowiada zwiastun kolejnego wstrząsającego filmu. W obsadzie Piotr Adamczyk i Julia WieniawaZobacz więcej

"Oczy diabła" przeraziły wielu. Była to próba wywołania dyskusji na temat pedofilii i handlu dziećmi oraz jednoczesne budowanie gruntu pod premierę fabularnego filmu na ten temat. "Small World" będzie opowiadać historię polskiego policjanta, który na własną rękę chce wymierzyć sprawiedliwość zwyrodnialcom, którzy wykorzystują dzieci.

W roli głównej na ekranie zobaczymy Piotra Adamczyka. W obsadzie znaleźli się także m.in. Julia Wieniawa, Marieta Żukowska, gwiazdor "Domu z papieru" Enrique Arce oraz jeden z najlepszych rosyjskich aktorów, Aleksiej Sieriebriakow.

Kiedy odbędzie się premiera "Small World"? Koniec zwiastuna głosi W 2021 w kinach. Zobaczymy...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×