"Śmierć przychodzi po zmroku". Twórca "The Walking Dead" i nocny horror na indonezyjskiej wyspie Jawa

To produkcja dla widzów o mocnych nerwach! Ciemność, cisza i… delikatny szelest – brzmi niegroźnie? "Śmierć przychodzi po zmroku" to horror, jakiego nie widzieliście!

Multimedia

"Śmierć przychodzi po zmroku" czwartek, 14 marca, godz. 21:00 National Geographic Wild - sprawdź program tv

"Śmierć przychodzi po zmroku" to nowatorskie połączenie serialu przyrodniczego i kina grozy. Produkcja dla widzów o mocnych nerwach. Tajemnicze szelesty zwiastować będą nadciągające niebezpieczeństwo, a wyreżyserowane suspensy wzmagać napięcie. Będziemy w miejscach, które już same w sobie zapowiadają naprawdę mroczne historie. Nastrój grozy nie będzie tu efektem przypadku. W przerażającą podróż po nocnym świecie zwierząt zabierze nas Robert Kirkman, twórca serialu "The Walking Dead".

Dla ludzi noc to czas odpoczynku, ale dla wielu dzikich zwierząt to prawdziwy horror. Nie wszystkim uda się doczekać poranka, ponieważ w ciemnościach czają się śmiertelne niebezpieczeństwa. Najnowsza produkcja National Geographic Wild w nowatorski sposób łączy elementy serialu przyrodniczego i kina grozy. Po zachodzie słońca zwierzęta mieszkające na indonezyjskiej wyspie Jawa wyruszają w głąb lasu, żeby żerować, polować i przede wszystkim walczyć o przetrwanie. Ketupy płowe to sowy żywiące się rybami. Chętnie polują na ryby z rodziny żmijogłowcowatych, które są w stanie przetrwać na lądzie nawet trzy dni. Innym amatorem ryb jest wyderka orientalna - choć wydaje się urocza, to zabójczo skuteczny myśliwy. Na Jawie można też spotkać tak niezwykłe drapieżniki, jak binturong orientalny i łuskowce."

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×