Śmierć w "M jak miłość". Tych bohaterów już nie zobaczymy... Kto i dlaczego umarł w serialu?

W "M jak miłość" podobnie jak w prawdziwym świecie, bohaterowie nie są nieśmiertelni. W naszej galerii znajdziecie wszystkie ważne postaci z "Emki", które zmarły. Sprawdź, kto i dlaczego musiał pożegnać się z życiem!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "M jak miłość" emitowany jest od 2000 roku. Przez te wszystkie lata na ekranie pojawiło się kilkuset aktorów, którzy dostali mniejsze lub większe role. W produkcji TVP2, podobnie jak w życiu, nie dało się uniknąć śmierci.

"Klan" nie ma sobie równych? Zobacz produkcje, które przekroczyły barierę 1000 odcinków!Zobacz więcej

Fani serialu musieli pogodzić się ze śmiercią co najmniej kilku głównych bohaterów, a ich pożegnalne odcinki cieszyły się ogromną popularnością. Śmierć Krzysztofa Zduńskiego oglądało 11 milionów widzów, a ostatnie chwile Hanki Mostowiak aż osiem milionów. Czasem śmierć postaci splata się z prawdziwą śmiercią. Tak było w przypadku śp. Witolda Pyrkosza i Mariusza Sabiniewicza.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie ważniejsze postaci z serialu, które zostały uśmiercone. Sprawdźcie koniecznie, kto i dlaczego musiał umrzeć w "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Stop_reklamom i korporacjom (gość)

  Ja też uważam, że z tymi reklamami przesadzaja, ludzie nie chcą tego oglądać ,wyciszaja tv,w necie instaluja programy blokujace, a jest ich jakby na przekór coraz więcej, a przecież reklama ,jak sama nazwa wskazuje ma reklamować i podobać się ludziom, natomiast obecnie irytuje ,taka jest jej istota ,nie wiem ,ale mi to pachnie praniem pieniędzy

  16.07.2019 18:25
 • Zara (gość)

  Teraz te odcinki wydają sie ciekawsze niz te się te się

  16.07.2019 00:27
 • Miki (gość)

  A gdzie postać Jaroszego????

  15.07.2019 14:55
 • Vggh (gość)

  A Kisiel , Waldemar Jaroszy, Zenon i Michał Łagoda???

  15.07.2019 14:12
 • Bwo13 (gość)

  Mam dosyć reklam, które nie pozwalają mi na "doczytanie" do końca informacji, służą w każdy tekst jak tasiemiec!!!! Rezygnuję z czytania czegokolwiek, bo co chwilę reklama się wpycha!!! Mam w nosie co mi ta reklama chcę pokazać!!! To gorzej niż z nieproszonym gościem w domu, za nim mogę zamknąć drzwi, a ta zaraza co sekundę wyłazi!!! Jak będę chciała kupić kjeckę to sama będę szukała A nie to nachalne, nie uzasadnione marketingiem w dobrym tego słowa znaczeniu, włożeniem w moje oczy!!! Ani reklam Ani treści co mnie interesują nie chce mi się już czytać!!! Nie jestem odosobniony!!!! Pamiętajcie co to robicie!!!

  15.07.2019 00:07
 • Jozek2108 (gość)

  A o Kisielu zapomnieli

  14.07.2019 23:30
 • Xoxo (gość)

  Marcin nie poznał Hanki dopiero gdy ta była żoną Marka, znali się już wcześniej...

  14.07.2019 22:37
 • Fan (gość)

  Norbert był biologicznym ojcem Łukasza.

  14.07.2019 21:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×