Śmierć w serialach, czyli ostatnie chwile bohaterów polskich tasiemców [GALERIA]

W życiu bohaterów polskich seriali nie brakuje dramatycznych zwrotów akcji, które niejednokrotnie kończą się dla nich śmiercią. Dziś przypominamy ostatnie chwile najpopularniejszych postaci w polskich serialach. Która śmierć była dla was największym szokiem?

Multimedia

Polskie seriale przedstawiają nie tylko beztroskie życie fikcyjnych postaci. Od czasu do czasu scenarzyści decydują się na tragiczne rozwiązania w fabule, uśmiercając dobrze znanych bohaterów.

Niejednokrotnie powodem zabicia serialowej postaci jest decyzja danego aktora czy aktorki o odejściu z produkcji. Kwestie finansowe, czy chęć uniknięcia przez aktorów "zaszufladkowania" są tutaj głównymi sprawcami serialowego zamieszania. Zdarza się, że decyzje o uśmierceniu postaci zapadają, by podbić oglądalność serialu, a tym samym wprowadzić więcej dramaturgii. Dla niektórych serialowych postaci scenarzyści są jeszcze bardziej okrutni - bohaterowie pojawiają się w fabule, tylko po to, by za jakiś czas zginąć.

CZYTAJ TAKŻE:

NAJBARDZIEJ ABSURDALNE WĄTKI W POLSKICH SERIALACH [ZDJĘCIA]
CO NAJCHĘTNIEJ OGLĄDALIŚMY W TV W 2015 ROKU [RANKING]
NAJLEPSZE PIOSENKI Z POLSKICH SERIALI [RANKING]
NAJDROŻSZE SERIALE WSZECH CZASÓW [RANKING]

Dziś przygotowaliśmy ranking ostatnich chwil bohaterów polskich seriali, których nie można zapomnieć! W jaki sposób uśmiercano postaci? Która śmierć była dla was największym szokiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jan (gość)

    Super duby

    17.08.2019 21:18
  • gośka (gość)

    muszę się przyznać,że żadna z tych "śmierci" mną nie wstrząsnęła, bo po prostu unikam polskich seriali od dłuższego czasu.Za to komentarze po śmierci Hanki czytałam z rozczuleniem...

    02.11.2016 18:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×