"Śniegu już nigdy nie będzie". Olśniewająca Weronika Rosati kradnie show na premierze nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

W poniedziałek, 31 maja 2021 roku, w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbyła się uroczysta premiera filmu „Śniegu już nigdy nie będzie” – jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów roku. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, ale obiektywy aparatów były skierowane szczególnie w stronę olśniewającej Weroniki Rosati, która skradła wszystkim show!

Multimedia

Film, którego światowa premiera odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, zdążył już zachwycić międzynarodową publiczność. Teraz polska widownia nareszcie będzie miała możliwość zapoznać się z oficjalnym polskim kandydatem do Oscara. '

Na pokazie "Śniegu już nigdy nie będzie" nie mogło zabraknąć twórców: Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, którzy pierwszy raz wspólnie odpowiedzialni są za reżyserię. Obok nich na czerwonym dywanie pozowały gwiazdy obrazu: Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Andrzej Chyra, Krzysztof Czeczot, Ewa Dałkowska, Astrid Nanowska, Jarosław Milner i Mirosław Haniszewski.

Zobaczcie jak się zmieniała serialowa Alutka! Joanna Trzepiecińska zachwyca urodąZobacz więcej

Na jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych tej wiosny pojawiło się również wielu znanych przedstawicieli polskiego show-biznesu, między innymi: Katarzyna Zawadzka, Michał Witkowski, Maciej Zień, Joanna Kulig, Ania Kuczyńska, Tomasz Ossoliński, Kasia Adamik i Olga Chajdas. Uroczystość poprowadziła Ola Salwa. Hipnotyzujący film „Śniegu już nigdy nie będzie” w kinach od 4 czerwca!

"ŚNIEGU JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE" - O CZYM JEST FILM?

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od 'gorszego' świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich. W filmie występują: ukraińsko-angielski aktor Alec Utgoff („Stranger Things”, „Mission: Impossible – Rogue Nation”) oraz Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat i Krzysztof Czeczot.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×