"Śniegu już nigdy nie będzie". Weronika Rosati, Małgorzata Szumowska i Maja Ostaszewska z odważnym dekoltem na festiwalu filmowym w Wenecji

Weronika Rosati, Małgorzata Szumowska i Maja Ostaszewska brylują na czerwonym dywanie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. To właśnie tam odbyła się premiera polskiego kandydata do Oscara, "Śniegu już nigdy nie będzie".

Multimedia

Twórcy "Śniegu już nigdy nie będzie" w Wenecji

Po raz pierwszy od pięciu lat na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji na nagrodę główną ma szansę polski film. "Śniegu już nigdy nie będzie" duetu Małgorzata Szumowska i Michał Englert bierze udział w wyścigu o Złotego Lwa. Czy zachwyci jury pod przewodnictwem Cate Blanchett?

Film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta polskim kandydatem do Oscara 2021!Zobacz więcej

Zanim ogłoszone zostaną rozstrzygnięcia festiwalu, odbywają się pokazy produkcji, a na czerwonym dywanie prezentują się gwiazdy filmów biorących udział w konkursie. Wśród nich jest polska reprezentacja. Fotoreporterom pozują m.in. Małgorzata Szumowska, Weronika Rosati i Maja Ostaszewska, która przed konferencją w Wenecji zaprezentowała się w odważnej kreacji z głębokim dekoltem.

Główną rolę w "Śniegu już nigdy nie będzie" gra Alec Utgoff, znany m.in. z ról Aleksandra Borovsky'ego w "Jack Ryan: Shadow Recruit" i Aleksieja w trzecim sezonie "Stranger Things". Akcja osadzona jest w Polsce, ale film ma aspiracje, by mówić szerzej o kondycji ludzkości.

"Śniegu już nigdy nie będzie" - o filmie

Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się ON – atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia, bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od 'gorszego' świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Góra (gość)

    Wyglądają OKROPNIE. A M.Ostaszewska obrzydliwie.

    08.09.2020 17:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×