"Snow". George R.R. Martin potwierdza powstanie spin-offu "Gry o Tron". Emilia Clarke zdradza, że autorem pomysłu był sam Kit Harington

Powstaje spin-off "Gry o Tron", który opowie o Jonie Snow. Do informacji odniósł się George R. R. Martin, zdradzając roboczy tytuł produkcji. Emilia Clarke zdradziła zaś, kto jest odpowiedzialny za pomysł na serial z Kitem Haringtonem w roli głównej.

Multimedia

"Snow". George R.R. Martin potwierdza powstanie spin-offu "Gry o Tron", a Emilia Clarke zdradza, że autorem pomysłu był sam Kit Harington

W zeszłym tygodniu, 16 czerwca, serwis The Hollywood Reporter ujawnił, że powstaje spin-off "Gry o Tron", który opowie o losach Jona Snowa po wydarzeniach z oryginalnej wersji serialu. Projekt jest we wczesnej fazie tworzenia, jednak już od początku wiadomo było, że Kit Harington powróci do roli uwielbianej przez fanów postaci.

Harington nie odniósł się jeszcze do informacji o powstawaniu spin-offu, HBO także jej jeszcze nie potwierdziło. Na profilu platformy streamingowej opublikowano jedynie tweet ze zdjęciem Jona Snowa i podpisem – "nic nie wiem", który nawiązuje do słynnego, często w serialu powtarzanego zdania "You know nothing, Jon Snow". Potwierdzeniem są jednak słowa samego George'a R.R. Martina, który wczoraj, 23 czerwca, napisał na swoim blogu:

Tak, produkcja o Jonie Snow jest tworzona. Nasz roboczy tytuł serialu to "SNOW".

Emilia Clarke odtwórczyni roli Daenerys Targaryen. Aktorka w niedawnej rozmowie z BBC zdradziła, że wiedziała o projekcie, dodając, że od początku zaangażowany był w niego Kit Harington. Co więcej, z jej słów wynika, że aktor jest także autorem samego pomysłu na powstanie spin-offa o jego postaci!

[Kit Harington] mi o tym powiedział. I wiem, że to istnieje. To się dzieje. To zostało stworzone przez Kita, o ile dobrze rozumiem, więc jest w to zaangażowany od podstaw. Więc to, co będziecie oglądać, miejmy nadzieję, jeśli do tego dojdzie, ma certyfikat Kita Haringtona.

Spin-off serialu "Gra o Tron" w pigułce. Zebraliśmy dla was najważniejsze informacjeZobacz więcej

Sama Clarke na pytanie, czy również ona powróci do uniwersum "Gry o Tron", zaprzeczyła. Obecnie zaangażowana jest w serial Disney+ i Marvela "Tajna Inwazja".

Spin-off o Jonie Snow będzie jednym z kilku produkcji realizowanych w świecie stworzonym przez George'a Martina. Najszybciej (21 sierpnia tego roku) zobaczymy "Ród smoka", opowiadający o wydarzeniach dziejących się 200 lat przed akcją oryginalnego serialu. Inne projekty, nad którymi trwają prace to "Opowieści z Siedmiu Królestw" 10,000 Ships,” “9 Voyages,” “Flea Bottom”, a także serial animowany.

HBO ujawnia kolejne szczegóły serialu! Czego spodziewać się po spin-offie "Gry o tron"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×