"Snowpiercer". Widzowie są pewni, że Pan Wilford zginie w 2. sezonie. To przez Seana Beana i jego wcześniejsze role

Premiera 2. sezonu "Snowpiercera" za nami. Sean Bean w końcu dał się poznać jako niebezpieczny pan Wilford, twórca tytułowego pociągu. Widzowie nie mają jednak złudzeń - są przekonani, że przygoda Seana Beana z serialem TNT nie potrwa zbyt długo. Dlaczego?

Multimedia

Pan Wilford zginie w 2. sezonie "Snowpiercera"?

Serial TNT "Snowpiercer" powrócił w tym tygodniu z 2. sezonem. Widzowie w premierowym odcinku w końcu poznali inżyniera gigantycznej maszyny - pana Wilforda (w tej roli Sean Bean), któremu udało się przetrwać na pokładzie Big Alice, prototypie głównego pociągu.

Bohater zdążył już nieźle namieszać w serialu, ale internauci nie dają mu zbyt wielkich szans na przejęcie Snowpiercera. Dlaczego?

Co czeka Melanie i Laytona po powrocie pana Wilforda? Zobacz zwiastun 2. sezonuZobacz więcej

Chodzi o aktorską przeszłość Seana Beana, który ma w swoim dorobku już ponad 20 śmierci na ekranie, w tym tak spektakularne jak ta Neda Starka z "Gry o tron" czy Boromira z filmu "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia". Widzowie są przekonani, że jego przygoda z serialem TNT również nie potrwa zbyt długo. Śmiechom i żartom na forach internetowych nie ma końca.

Panie Wilford, wszyscy wiemy, jak to się skończy

Sean Bean? To, w którym momencie 2. sezonu umrze?

Czy pan Wilford rzeczywiście zginie w 2. sezonie "Snowpiercera", a może twórcy przygotowali dla widzów niespodziankę?

Zobacz galerię

O serialu "Snowpiercer"

"Snowpiercer" to serialowy remake głośnego filmu Joon-ho Bonga. Bohaterów serialu poznajemy w momencie, w którym świat opanowała kolejna epoka lodowcowa. Temperatura spadła do poziomu -119 stopni. Jedynym miejscem, w którym przetrwali ludzie, jest liczący 1000 wagonów gigantyczny pociąg pancerny. Początkowo mieli do niego trafić tylko bogacze, ale ostatecznie trafili do niego także przedstawiciele uboższych klas społecznych, którzy wegetują ściśnięci w ostatnich wagonach. Pewnego dnia w pociągu wybucha bunt. Dowódczyni pociągu, Melanie Cavill, postanawia stłumić go za wszelką cenę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×