"Sole". Sandra Drzymalska zachwyca na festiwalu filmowym w Wenecji! Gwiazda "Stulecia Winnych" zagrała główną rolę!

Trwa właśnie najstarszy festiwal filmowy na świecie, czyli Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Do Włoch zjechali się twórcy z całego świata, ale na szczęście na imprezie nie brakuje także polskich akcentów!

Multimedia

Jednym z objawień tegorocznego festiwalu filmowego w Wenecji jest młoda polska aktorka, Sandra Drzymalska. Gwiazda serialu TVP "Stulecie Winnych" zagrała główną role we włosko-polskim filmie Carlo Sironiego pt. "Sole". Do tego nieskromnie dodajmy, że Sandra Drzymalska również doskonale prezentuje się na czerwonym dywanie, o czym możecie przekonać się przeglądając galerię.

"Sole" to pełnometrażowy debiut fabularny włoskiego reżysera Carlo Sironiego. Główną bohaterką filmu jest Lena (Sandra Drzymalska), która jest w siódmym miesiącu ciąży i chce sprzedać dziecko, które nosi w brzuchu. Ermanno zgadza się udawać ojca dziecka. Fabio, jego wujek kupi od nich dziecko, którego ze swoją żoną Bianką nie mogą mieć.

Trwają prace nad nowymi odcinkami serialu! Stefan Pawłowski i Rafał Fudalej dołączyli do obsady!Zobacz więcej

Fałszywa adopcja między krewnymi to luka umożliwiająca ominięcie prawa, we Włoszech bycie surogatką jest zabronione. To świat, gdzie pieniądz jest jedynym rodzajem wartości, jedyną rzeczą, która ma znaczenie. Ermanno i Lena to dwoje nieznajomych, którym przyszło udawać na zewnątrz parę i żyć wspólnie do rozwiązania. Przyzwyczajeni myśleć tylko o sobie, nieustannie walczą. Jednak, żyjąc obok siebie, zaczynają stawać się tymi, których tylko udawali.

Film "Sole" prezentowany jest w sekcji Orizzonti. Jeszcze nie wiemy, czy "Sole" trafi do polskich kin.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×