solidarni z aleppo

Przeczytaj także:

"Solidarni z Ukrainą". Justyna Steczkowska oburzona wywiadem z Marylą Rodowicz i Edytą Górniak. "Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?"

W trakcie koncertu "Solidarni z Ukrainą" Justyna Steczkowska ogłosiła, ze przekaże honorarium na dzieci z Ukrainy. "Super Express" rozmawiał z pozostałymi artystami, którzy powiedzieli, że nie brali wynagrodzeń za występ, a deklarację Steczkowskiej gazeta określiła jako "ostentacyjną". Gwiazda odniosła się do publikacji w ostrych słowach. "Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?", zapytała koleżanki.

02.03.2022Solidarni z Ukrainą

"Solidarni z Ukrainą" [ZDJĘCIA]. Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski i inni na scenie. Ambasador Ukrainy dziękuje za wsparcie

W siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 trwa koncert "Solidarni z Ukrainą". Polscy i ukraińscy artyści śpiewają w geście sprzeciwu wobec wojny na Ukrainie. Na scenie m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia z koncertu "Solidarni z Ukrainą".

27.02.2022Solidarni z Ukrainą

"Bo w rodzinie siła". Ida Nowakowska z synkiem zaśpiewa podczas koncertu TVP! Na scenie wystąpią: Edyta Górniak, Krzysztof i Chris Cugowscy, Katarzyna Cerekwicka i inni

Zobacz zdjęcia z koncertu TVP "Bo w rodzinie siła", którego telewizyjna premiera już 6 stycznia, czyli w święto Trzech Króli. Wydarzenie poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Na scenie wystąpią: Edyta Górniak, Krzysztof i Chris Cugowscy, Ida Nowakowska, Katarzyna Cerekwicka i inni.

16.12.2021Bo w rodzinie jest siła

"LATO, MUZYKA, ZABAWA" – wielki finał w Gdańsku. Kto wystąpi? Gdzie obejrzeć? [ZDJĘCIA]

To już ostatni przystanek na muzycznej trasie Dwójki. Finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku, na terenie historycznej stoczni. Wystąpią wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzycznej, a także gwiazdy zagraniczne, w tym Shanguy – włosko-francuskie trio, które przebojem wdarło się na europejskie listy przebojów. Początek transmisji na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 31 sierpnia, o 20:45.

29.08.2018Lato muzyka zabawa

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×