Solidarni z Białorusią

Przeczytaj także:

"M jak miłość". Paweł Deląg wraz z synami pojawił się w "Dzień Dobry TVN". Świeżo upieczony dziadek opowiedział o nowym projekcie

Paweł Deląg to zdecydowanie jeden z najprzystojniejszych, polskich aktorów. Przez lata uważany za amanta, aktor robił karierę nie tylko w kraju. Wystąpił zarówna w produkcjach z zachodu jak i wschodu. To właśnie tam przebywał, gdy Rosja zaatakowała Ukrainę. Chwycił wtedy za kamerę, by pokazać losy Nikity - 13 letniego chłopca i jego rodziny. Tak powstał dokument "Wszystko będzie dobrze", który promował wraz z synami w DDTVN.

26.10.2022M jak miłość

"Solidarni z Ukrainą". Justyna Steczkowska oburzona wywiadem z Marylą Rodowicz i Edytą Górniak. "Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?"

W trakcie koncertu "Solidarni z Ukrainą" Justyna Steczkowska ogłosiła, ze przekaże honorarium na dzieci z Ukrainy. "Super Express" rozmawiał z pozostałymi artystami, którzy powiedzieli, że nie brali wynagrodzeń za występ, a deklarację Steczkowskiej gazeta określiła jako "ostentacyjną". Gwiazda odniosła się do publikacji w ostrych słowach. "Dziewczyny, jak możecie tak kłamać?", zapytała koleżanki.

02.03.2022Solidarni z Ukrainą

"Solidarni z Ukrainą" [ZDJĘCIA]. Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski i inni na scenie. Ambasador Ukrainy dziękuje za wsparcie

W siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 trwa koncert "Solidarni z Ukrainą". Polscy i ukraińscy artyści śpiewają w geście sprzeciwu wobec wojny na Ukrainie. Na scenie m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia z koncertu "Solidarni z Ukrainą".

27.02.2022Solidarni z Ukrainą

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×