"Solidarni z Ukrainą" [ZDJĘCIA]. Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski i inni na scenie. Ambasador Ukrainy dziękuje za wsparcie

W siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 trwa koncert "Solidarni z Ukrainą". Polscy i ukraińscy artyści śpiewają w geście sprzeciwu wobec wojny na Ukrainie. Na scenie m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski. Zobaczcie zdjęcia z koncertu "Solidarni z Ukrainą".

Multimedia

"Solidarni z Ukrainą" - wyjątkowy koncert Telewizji Polskiej i Caritas Polska

W programie koncertu, którego gospodarzami są w geście solidarności z narodem ukraińskim, wystąpią największe polskie gwiazdy, m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski, Mikołaj Krawczyk i Filip Lato. Na scenie nie zabraknie również wspierających Ukrainę zespołów takich, jak: Feel, Pectus, Blue Cafe, Enej, Taraka i Kombi. Wyjątkowe widowisko uświetnią ukraińskie wokalistki: Julia Belei w towarzystwie polskiego chóru Solidarni Gospel Choir oraz Oleksandra Zhuravel.

Larysa Tsoy o sytuacji we Lwowie: "Nikt nie wie, co dalej"Zobacz więcej

Koncert powstaje przy wsparciu Programu Wieloletniego „Niepodległa”, który jest realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości. Podczas trwania koncertu, Caritas Polska prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy na ubrania i żywność dla ukraińskich ofiar rosyjskiej napaści.

"Solidarni z Ukrainą" - zobacz zdjęcia w galerii

Zobacz galerię

W siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 pojawił się Andrij Deszczycia, ambasador Ukrainy w Polsce. Oto, co powiedział:

Drogi polski narodzie, dziękujemy za wsparcie w tych trudnych czasach. Od czterech dni walczymy z Rosją, która zaatakowała nasz naród. Ale nie poddajemy się, zwyciężymy. Mamy wiarę w naród ukraiński. Zwyciężymy, bo mamy takich partnerów, jak wy. Wspólnie będziemy budować naszą przyszłość. Niech żyje Polska, niech żyje wolna Ukraina — powiedział.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×